Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Колеги, виждате ли действията на " Райфайзен"?

Публикувано от najnaj 
Re: Колеги, виждате ли действията на " Райфайзен"?
21-03-2007 - 13:49:58
Що, тебе ако те кефят - въпрос на вкус...Аз лично вече живях в тоталитарна държава, затова нещо не ми хареса да се чувствам като пионерче на сбор и ако искаш вярвай, бях щастлив, че не живея там. Е, може би само затова, но е дълга тема..... И да ръкопляскам по сигнал бях забравил отдавна. А, само веднъж впрочем дъщеря ми ме замъкна на шоуто Невада в НДК - там го искаха от публиката...
А може би затова са велика нация, повечето велики нации са били с тоталитарно под една или друга форма устройство....
Но работата не е в политиката, наистина.

За изводи аз не мога да претендирам, не съм в бранша. Само си мисля, че като идея да събереш нещата на едно гише не е лошо - дали и как ще стане ще видим.
Но типично българския маниер на отрицание на още невидяното винаги ме е втрещявал, както и откровено подигравателния тон...
Все пак, банките са единствените институции в тая полуразпаднала се държава, които имат правила и ги спазват. Мисля, че ще се съгласиите всички, че правила са ни нужни - и на брокерите и на банкерите и на шофьорите и на общинарите... На теория всички са ЗА
Но на практика ако някой нещо реши да прави става - ама той по дефиниция не може да го направи, няма хра, няма умения, има си негова паница, да си я лиже нея, кво пипа настрани....
Ето затова казвам - с тоя начин на разсъждения според мен сме заникъде.
Понеже питаш, ти казвам, нямах намерение да се обаждам повече иначе...
Re: Колеги, виждате ли действията на " Райфайзен"?
22-03-2007 - 11:20:28
Kato stana duma za ipoteki, moje bi shte vi e interesno da prochetete tuk

[www.metropolis.bg]

za edin "interesen" i "originalen" podhod za pridobivane na NI...
Re: Колеги, виждате ли действията на " Райфайзен"?
22-03-2007 - 17:19:42
Тъй като работех с Райфайзен, ще споделя някои моменти. Банката е задръстена от служители, които са меко казано некадърни. Последната ми сделка щеше да пропадне, заради един инспектор, който беше сбъркал изцяло вида на кредита и лихвата по него И ТОВА ГО РАЗБИРАМЕ ПРЕД НОТАРИУСА. Добре, че реагираха светкавично регионалните им мениджъри, за да поправят поразията. Това момче още не е наказано, макар че се оплакахме на управителя на клона. Същото момче се правеше и на застрахователен брокер, тъй като ВИТОША също е акционер в тази банка и си пласира продуктите ползвайки не собствени брокери и агенти, а ползвайки необучените кадри на самата банка.Смях голям, защото аз имам богат опит и в застраховането. Като си представя как същите банкери ще се правят и на брокери на недвижими имоти ми иде да ревна ... от радост и да гледам сеир.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход