Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

къде мога да намеря оферти за продажба на жилище от частни лица или строителни фирми без да минавам през агенция?

Публикувано от stork 

Плачеш за измама? Д.к.Избара си е твой!На слука!
Здравейте всички,
отново подробно разгледах вашите мнения. Освен лични нападки и заяждания не можах да видя какви конкретни отговори и съвети дадохте на stork по въпроса.
Putsov, иронията ти не ми допада. Хората теглят кредити да купят едно жилище макар и малко. Чудят се как да съберат пари, а агенцията иска мин. 1000 евро, това са 2000 лева. Колко време работи средностатистическия човек за тези пари?
Обикалянето по строежите на мен ми отне 3 неделни следобеда. Прозваняването на телефоните към няколко часа, но не повече от 1 работен ден и вече имам 3 обекта с одобрени от мен апартаменти.
Какво ще кажеш, ако с тези 2000 лева си купя електро уредите за кухнята????
Изкарах си парите, а?
Е Продавач, това ли значи стиснат купувач?
Да не говорим, че често пъти агенциите се редят по 2,3 и повече между купувача и продавача, особено когато става въпрос за апартаменти втора ръка. winking smiley
Да разбира се, можеш да си купиш електроуреди, можеш да отидеш на ресторант с приятели да пиете някакво френско вино, можеш да отидеш на почивка в Турция например... каквото си искаш! Ти определено си си изкарала парите, ама пак ти казвам - ти ги разбираш нещата и това е! А пък това кой как се чуди от къде да събере пари - ами и аз се чудя....... Кой както си прецени, all right?
Спестяването му е майкатаsmiling smiley))
08-02-2007 - 13:45:34
avatar
Всъщност ако се търси само ново строителство може подобна хамалогия да доведе до успех, но незнам дали знаете, че много често строителя и агенцията продават на едни и същи цени - просто строителя дава процент на брокера когато има сделка. Аз работя с такива строители, които и сам да отидеш при тях пак толкова ще ти струва, защото иначе съм се уморил а андрешковци да се боря, които ме ползват да ги заведа и те след 20 минути се връщат да питат строителя това ли му е цената и после той като ми се обади умират от срам... Но такива сме българите и ще трябва едно-две поколения да се сменят и тогава няма да има такива диалози във форума надявам се. Ноооооо аз тогава ще бъда мнооооооооооооого стар шеф на корпоративна международна агенция за недвижими имоти :}

Автоматичен подпис: [www.investor.bg] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net]

"До 2060 г. българското население ще се стопи с 27%, но в София ще нарасне с 45% до 1, 87 милиона души..." Кога се купува недвижим имот - когато цениТЕ падат или когато вървят на горе?
Re: Спестяването му е майкатаsmiling smiley))
08-02-2007 - 18:37:43
Продавач,


то казваш
"че много често строителя и агенцията продават на едни и същи цени "

Но много от строителите, след това ще ми дадат на мене твоята комисионна, ако им заведа друг купувач, нали?
Ако търсите ново строителство, потърсете сайтове директно на строителни фирми, които са сериозни, мога да препоръчам Контракт сити - имат сайт www.contract-city.com
Ние си купихме директно от строителя, строят предимно в Младост, в момента имат и в Дружба 1
Re: Спестяването му е майкатаsmiling smiley))
17-02-2007 - 20:44:07
avatar
Ми,направи го,че да се опаричиш.Всъщност,какъв ти е проблема? confused smiley
Re: smiling smiley
27-05-2007 - 02:43:46
Здравейте!Аз предлагам мезонет за продан,но във Варна.Ако има заинтересувани нека да пишат на е-mail hrisi2006@abv.bg. :]
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход