Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

покупка на парцел

Публикувано от fred 
Re: покупка на парцел
20-10-2011 - 21:00:19
Quote
камелия
Quote
briko
Това означава ли, че никога не сте присъствали вие двамата на подобно дело, или не сте се интересували какво става след П.Д., който не е изпълнен както трябва?

Ще кажа, нали съм прост и нищо не разбирам и т.н.

Quote
briko
Ще ви дам жокер!
П.Д. е по важен от Н.А.

Забрави какъв е въпроса, май!?winking smiley

Не съм, но започнахте да ми харесвате*write* първо ще ви отворя за гьотферена, малко от малко да имате идея какво говорите.
Пардон, че ви слагам под един знаменател, но плюете заедно срещу ваш клиент.
Re: покупка на парцел
20-10-2011 - 21:05:43
Сакън, клиент.
Re: покупка на парцел
20-10-2011 - 21:07:09
О, не се притеснявай, даже и от теб има по-задръстени клиенти които се налага да изтърпявам.
Re: покупка на парцел
20-10-2011 - 21:08:23
Quote
камелия

Можеше да знаеш тези неща, ако имаше опит с покупко- продажба на имоти. Явно, че нямаш, но пък злоба и жлъч имаш в повече.

Знам всички неща за покупко-продажбата на имоти душко,даже продадох апартамент наскоро и забележи без участие на паразит- брокер! Купувача си беше наел адвокатка,която подготви всички документи и се яви на изповядването. Добре е обаче и ти да научиш нещо ,а то е защо никой не те харесва във тоя форум,освен емблематичната фигура на Дичо -тъпото,понастоящем Баш/брокер/тъпото! К:ъде видя аз някъде да изливам злоба и злъч?Злоба и злъч и то във всеки пост изливате само вие двамцата с Тъпото и сте си станали като дупе и гащи по манталитет. Твоя форумен образ е по-близо до гащите:] от неговия!



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2011-10-20 21:20 от фло.
Re: покупка на парцел
20-10-2011 - 21:09:29
Quote
Imotko
Сакън, клиент.

Е, клиент нали?
Re: покупка на парцел
20-10-2011 - 21:19:20
Quote
bashbroker
О, не се притеснявай, даже и от теб има по-задръстени клиенти които се налага да изтърпявам.

Ясноооо, не знаеш какви епитети използваш, та гьотферен от турски език(жаргон) преведено директно е РАЗВАЛЕН ГЪЗ:]:]:}

Г-н Башгьотферен, смисъла на предварителния договор...........................................
Re: покупка на парцел
20-10-2011 - 21:20:01
фло , липсваше ми злобчо прост. Такива като теб си ги слагам на оная работа да не ходят пеш.
Re: покупка на парцел
20-10-2011 - 21:38:19
Знам смисъла на тази дума, знам и какво е ПД и неговия смисъл знам, ама не схващам смисъла от престоя ти тук
Re: покупка на парцел
20-10-2011 - 23:01:45
avatar
Quote
фло
Знам всички неща за покупко-продажбата на имоти душко,даже продадох апартамент наскоро и забележи без участие на паразит- брокер! Купувача си беше наел адвокатка,която подготви всички документи и се яви на изповядването. Добре е обаче и ти да научиш нещо ,а то е защо никой не те харесва във тоя форум,освен емблематичната фигура на Дичо -тъпото,понастоящем Баш/брокер/тъпото! К:ъде видя аз някъде да изливам злоба и злъч?Злоба и злъч и то във всеки пост изливате само вие двамцата с Тъпото и сте си станали като дупе и гащи по манталитет. Твоя форумен образ е по-близо до гащите:] от неговия!

Е, това си написал ти, душко:

Quote
фло
Така си е! Брокерите не изискват документи- изискват комисиона,ако може още на предварителен договор ,най-добре за тях! Лапнали парите им е все тая ще има ли сделка или не ,и ако има сделка дали няма да се яви бъдещ проблем за приобретателя,щото видите ли си били свършили работата. Все им е тая главно от невежество,защото са събрани от кол и въже!Това,че за сделка с имот има специалисти по вещно право,търкали крачоли и ръкави по банките години наред в обучение за брокерите-паразити няма значение и за тях всичко е елементарно.Колко му е-събуждаш се една сутрин с идеята за призвание в имотната търговия и мяташ доверчивите граждани!

Може и да бъркам- може би, така се изразяваш когато преливаш от добри и ведри чувства?
Да взема да ти се извиня ли, що ли, че не съм могла да уловя нежните трепети на душата ти?eye popping smiley
Re: покупка на парцел
20-10-2011 - 23:02:09
Quote
bashbroker
Знам смисъла на тази дума, знам и какво е ПД и неговия смисъл знам, ама не схващам смисъла от престоя ти тук

Знаеш, знаеш, ама един "льольо" който е обратното на умен, нещо ти даде зор, защото идея си нямаш(те) от П.Д.

Форума беше прекрасен,без аналог , с / без правописни грешки, присъстваха интелигентни и опитни хора, но това е минало........................ и неудобните трябва да изчезнат(ама не схващам смисъла от престоя ти тук[/quote])
Смисъла е следния: Един човек пита как да се предпази( как да си купи парцел без проблеми) от евентуално неприятно приключение в съда, а тук посредниците искат да докажат,че е всяка тяхна дума е вярна! Работите срещу вас и вашите колеги.
Случайно да сте чували, да знаете и да ви интересува, че при положението,което ви описах и ако П.Д. е съставен и обезпечен с всички документи, които споменавам и при евентуално проваляне на бъдещата сделка, имота може да се придобие, чрез съдебно решение?
Пълен провал.....................,?
Нищо не разбирате от сделки с Н.И.
Аз приключвам, достачно писах и се нервих*beer*



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2011-10-20 23:12 от briko.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход