Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

покупка на парцел

Публикувано от fred 
Re: покупка на парцел
20-10-2011 - 20:19:36
Ще ви дам жокер!
П.Д. е по важен от Н.А.
Re: покупка на парцел
20-10-2011 - 20:31:57
avatar
Quote
briko
Ще ви дам жокер!
П.Д. е по важен от Н.А.

Аха! Хайде и да обясниш, ако може..........:]
Re: покупка на парцел
20-10-2011 - 20:33:10
Смисъла на предварителния договор е.............................................
-------
Тук има всякакви хора, има големи гьотферени, има и други, ти не си от вторите.
Re: покупка на парцел
20-10-2011 - 20:39:27
Това означава ли, че никога не сте присъствали вие двамата на подобно дело, или не сте се интересували какво става след П.Д., който не е изпълнен както трябва?

Ще кажа, нали съм прост и нищо не разбирам и т.н.
Re: покупка на парцел
20-10-2011 - 20:42:47
А така, а гьотферен знаеш ли как се превежда............................................:] много е смешно
Я да видим, няма го в гугъл



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2011-10-20 20:44 от briko.
Re: покупка на парцел
20-10-2011 - 20:44:31
Абе briko, ти намери църква да се кръстиш ?! Този форум не е за теб по две причини :
- нищо не разбираш
- нямаш капацитет да разбереш
Колкото до това дали знам какво значи ПД, дали знам какви са последствията от неизпълнението му, ти отговарям така - пробвай да ми зададеш по - интелигентен въпрос, напъни се , може и да можеш.
Re: покупка на парцел
20-10-2011 - 20:46:45
avatar
Quote
briko
Това означава ли, че никога не сте присъствали вие двамата на подобно дело, или не сте се интересували какво става след П.Д., който не е изпълнен както трябва?

Ще кажа, нали съм прост и нищо не разбирам и т.н.

Quote
briko
Ще ви дам жокер!
П.Д. е по важен от Н.А.

Забрави какъв е въпроса, май!?winking smiley
Re: покупка на парцел
20-10-2011 - 20:50:00
Quote
briko

Продавачите живеят в чужбина, идват подписват предварителния договор( по вашите разбирания без скица и т.н.) получават си капарото, съответно и посредника си получава хонорара и в последствие не се явяват на датата за сделката просто изчезват, та какво трябва да направи купувача въз основа на П.Д. и какви ще са последиците, свързани с капарото и имота?

Сигурно ще сте затруднени, понеже при вашата дейност приключва до подписване на П.Д. но купувача ако не е внимавал и е повярвал, че предварителния договор е "нищо сериозно и няма проблеми" май изгаря...............и няма кой да му помогне, защото някой трябва да пише по форумите.

Моля, за бърз и точен отговор.
Предварително ви благодаря.

Правилното действие е да се обади на др. Иванов, той ще му помогне! А най-добре да се обади още преди подписване на предварителния договор. Това, което е важно да се направи при подписване на предварителния договор е е да се изиска от продавача актуална данъчна оценка, по възможност извадена преди подписване на договора. Това облекчава нещата.
А ако не питаш на теория, а действително имаш проблем, дай повече информация и най-вече дали вече имотът е продаден, на кой е продаден и има ли продавачът друг имот.
Re: покупка на парцел
20-10-2011 - 20:51:47
Хайде пак:
А така, а гьотферен знаеш ли как се превежда............................................:] много е смешно
Я да видим, няма го в гугъл

Църквата е отделно, вие се заяждате.Аз може да не съм от най-умните, но в работата си съм професионалист и никой до сега не е останал разочарован, повярвай ми става въпрос за много EN и БДС.

Кажи за гьотферена........................ако не знаеш просто си кажи и ще получиш инфо
Re: покупка на парцел
20-10-2011 - 20:55:47
Quote
др. Иванов
Quote
briko

Продавачите живеят в чужбина, идват подписват предварителния договор( по вашите разбирания без скица и т.н.) получават си капарото, съответно и посредника си получава хонорара и в последствие не се явяват на датата за сделката просто изчезват, та какво трябва да направи купувача въз основа на П.Д. и какви ще са последиците, свързани с капарото и имота?

Сигурно ще сте затруднени, понеже при вашата дейност приключва до подписване на П.Д. но купувача ако не е внимавал и е повярвал, че предварителния договор е "нищо сериозно и няма проблеми" май изгаря...............и няма кой да му помогне, защото някой трябва да пише по форумите.

Моля, за бърз и точен отговор.
Предварително ви благодаря.

Правилното действие е да се обади на др. Иванов, той ще му помогне! А най-добре да се обади още преди подписване на предварителния договор. Това, което е важно да се направи при подписване на предварителния договор е е да се изиска от продавача актуална данъчна оценка, по възможност извадена преди подписване на договора. Това облекчава нещата.
А ако не питаш на теория, а действително имаш проблем, дай повече информация и най-вече дали вече имотът е продаден, на кой е продаден и има ли продавачът друг имот.

Благодаря *bow* избегнах проблема, обаче след като го споделих тук, ме изкараха малоумен и то точно хора от бранша с който трябва да работя.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход