Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Първи и последен етаж - Защо никой не ги харесва?

Публикувано от ASSETION 
Re: Първи и последен етаж - Защо никой не ги харесва?
03-10-2010 - 21:01:52
ASSETION, вярно е, че много хора не харесват първи и последен етаж, но ти как разбра, че са 90 % не знам. Да зададеш въпроса по начина, по който си го задал обаче не е особено интелигентно, давам пример - ако аз задам въпроса "Защо никой не харесва Азис ?", ще скочи огромната маса /нискоинтелигентната/ от народа да ме плюе, ако попитам "Харесвате ли Азис ?", това вече е начина според мен.
Re: Първи и последен етаж - Защо никой не ги харесва?
03-10-2010 - 22:42:51
avatar
Ами ти най-добре трябва да знаеш - нали си в тоя бизнес.

на обявите пише не е първи / не е последен..
точно щото всички се избиват за първи и за последен да ти кажа...

колко клиенти ти казаха искам апартамент на първия етаж?

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
СРАМ МЕ Е ЧЕ СЪМ БЪЛГАРИН!
Re: Първи и последен етаж - Защо никой не ги харесва?
03-10-2010 - 23:11:22
Пак ми показваш, че нищо не си разбрал.
Re: Първи и последен етаж - Защо никой не ги харесва?
06-10-2010 - 20:35:26
Асейтон,
Не, че има смисъл да се дава акъл на такива като теб, но вземи и прочети [vladimirproperty.com]
Едва ли ще разбереш нещо, ама за всеки случай.
Re: Първи и последен етаж - Защо никой не ги харесва?
06-10-2010 - 21:27:16
avatar
КАто алкохолиците в селски хоремаг сте всеки си пее неговата песен...
ма изобщо не ме вълнува мнението на такива като теб... както и теб не те вълнува моето...
Нито сме на една вълна нито вървим в една посока... така че е безмислено и за в бъдеще ми заобикаляй постовете...

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
СРАМ МЕ Е ЧЕ СЪМ БЪЛГАРИН!
Как става това във Франция и защо в България няма правила ?
12-10-2010 - 14:12:45
др. Иванов, благодаря за добрите думи !
За съжаление в България не се работи по нормализиране на пазара, а по оакването му.
В нормални държави с нормални хора две малки стаички струват колкото къща с двор в Бояна или офис сграда в Лом, Видин и други китни градчета.

Цената, която виждате е от преди 3 месеца.
Този имот колегите в Париж вече предлагат с цена 400 000 евро !!!
Жалко е, че брокери от агенции с офиси по цял свят мълчат и не образоват сганта ...

[vladimirproperty.com] ,
Re: Първи и последен етаж - Защо никой не ги харесва?
12-10-2010 - 16:18:42
Аз живея на последен етаж от години и нямам никакви проблеми. Миналата година се появи теч, оправих го и сега нямам грижи.

Много мразя някой да ми тропа отгоре и да ми ходи като слон. Винаги ще търся последен етаж.
Re: Първи и последен етаж - Защо никой не ги харесва?
15-10-2010 - 20:00:46
Аз живея на първи над магазини. Лошото е, че е малко студено, иначе е добре, понеже сградата няма асансьор и тези най-отгоре(възрастни хора) виждат голям зор с изкачването. На последен не съм живяла, малко ме е страх от течове и проблеми от това естество, но ми се струва, че по-често се случва съседът ти отгоре да те наводни, отколкото да ти протече тавана. Май предпочитам последен пред първи, особено ако е мноооого високо с прекрасна панорама. smiling smiley Като съм ходила на гости в такива апартаменти, все едно живееш на някакво съвсем различно място от съседите си от първите етажи-няма прах, шум, никой не ти тропа и изтърсва отгоре, гледката е прекрасна...
Re: Първи и последен етаж - Защо никой не ги харесва?
15-10-2010 - 21:35:57
Проблемът определено не нито в първия нито в последния етаж, а в тези между тях. При липсата им (къща) никой не се оплаква нито от първия, нито от последния етаж.

kasak
==============================
Да ставам ли брокер на НИ или не!??
[monitori.start.bg]
[projektori.start.bg]
[blog.kasakov.com]
Re: Първи и последен етаж - Защо никой не ги харесва?
16-10-2010 - 00:04:36
Не е точно така. Дълго време живях в къща, хубава, градска къща, но все пак вече амортизирана. Нашата беше на два етажа плюс сутерен. На който и етаж да живеехме-горен, долен, все си беше адски студ зимата, нито над теб, нито под теб няма хора, съответно отвсякъде-клинч. Външни стени, липса на изолация. Сега вече нещата са други, къщите се топлоизолират, сменят се дограми...И въпреки това в старите къщи в София, или в родния ми Бургас е страхотен студ, високи тавани, каквито й ремонти да се правят, това е наливане от пусто в празно.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход