Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Първи и последен етаж - Защо никой не ги харесва?

Публикувано от ASSETION 
Re: Първи и последен етаж - Защо никой не ги харесва?
28-09-2010 - 23:04:42
Битието определя съзнанието, нали не сте забравили чичко Маркс.
Re: Първи и последен етаж - Защо никой не ги харесва?
29-09-2010 - 15:36:48
Quote
ASSETION
Търся хубава къща с още по-хубав двор на невероятна цена!

Ей такава къщичка ми дайте и не ме интересува на кой етаж съм:



Ама и цената е невероятна... :cry:
Re: Първи и последен етаж - Защо никой не ги харесва?
29-09-2010 - 16:18:25
avatar
В тази връзка, решил съм да търся един апартамент на последен етаж с гооолеми балкони, нещо интересно с повече прозорци и да няма нищо над мен. Нещо в западните райни, може и Люлин. Ако имате някоя оферта такава пишете едно лс. Да не е повече от 60 000 евро. Като предпочитам и да е под 50 smiling smiley нещо двустайно или тристайно. Важното е да е интересно и да не усещам комшиите си твърде близкиsmiling smiley

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
СРАМ МЕ Е ЧЕ СЪМ БЪЛГАРИН!
Re: Първи и последен етаж - Защо никой не ги харесва?
01-10-2010 - 17:15:30
Като предпочитам и да е под 50 нещо двустайно или тристайно.

Че какво има да му търсиш, в Пазарджик и Враца ще намериш веднага!
Re: Първи и последен етаж - Защо никой не ги харесва?
01-10-2010 - 22:07:17
avatar
На къф ми се правиш и ти ?
колко апартамента продаде?

Намерил съм поне 4-5 които отговарят на изискванията ми и са на 50 000 и то в люлин
Айде да не ми продаваш тъпите си номера за балъци а?
може да ти се връзват тука запетайките и на маса да си силен ама тука си СМЕШЕН не се ли усещаш че ти се смеят всички ?
не ти прилича да ти кажа и не знам не се ли усещаш?

Имал апартамен еди къде си с басейн и джакузита.. ама той бил само на проект...
то и в триъгълника всичко е само на проект а?

ТИ КАТО МИТЬО ПИЩОФЯ... ИБАЛ ТОЙ 300 пички ама само на ТЕФТЕР!!!

И ТИ СИ СЪЩИЯ ЩЯЛ БОРЦИ ДА ПРАЩА?
АЙДЕ ПРАТИ НА МЕН А?
Излагаш се... лошото е че си дърт и не се усещаш
да беше на 25 да кажа ще се оправиш...
мани оправяй се

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
СРАМ МЕ Е ЧЕ СЪМ БЪЛГАРИН!
Re: Първи и последен етаж - Защо никой не ги харесва?
02-10-2010 - 10:18:03
Асейто,
Намери си гадже, яж шоколад, въобще промени нещо в окаяния си живот и ще ти се подобри настроението..
Re: Първи и последен етаж - Защо никой не ги харесва?
02-10-2010 - 13:36:08
Опитвам се да се придържам към темата, макар да е поредният нескопосан опит на този индивид да направи впечатление. Казвам нескопосан, защото още в заглавието на темата се съдържа някакво заключение, което е абсурдно, не можеш да питаш "Защо никой не харесва" еди какво си, при положение, че е очеизваждащо, че немалко хора харесват последния етаж. По - правилният въпрос според мен би бил "Харесвате ли последен етаж и защо ?".
Re: Първи и последен етаж - Защо никой не ги харесва?
02-10-2010 - 19:06:31
avatar
Какво впвчатление бе дичи? да не сме сайт за запознанства тук ? или нещо класация?
С един гол ник какво вчепетление да правя?
да виждаш снимка нещо скайп телефон да съм си оставил за фенки?

Питам защо НИКОЙ НЕ ХАРЕСВА
защото 90% не харесват и избягват първи и последен
Аз съм живял и на първи и напоследен и посредата.
Не харесвам последен заради асансьори и стълбища
А първи заради мазите и канала. това е иначе ги предпочитам
защото все пак поне наполовина ти е по самостоятелно. и поне от една страна нямаш комшии

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
СРАМ МЕ Е ЧЕ СЪМ БЪЛГАРИН!
Re: Първи и последен етаж - Защо никой не ги харесва?
02-10-2010 - 19:38:48
avatar
Тъй като 15 години съм живял на последен етаж мога да дам някои впечатления.
Най-голямото предимство за мен е, че се намалява броя на възможните съседи, съответно по-макло ти шумят. Особено като се има предвид, че най-много се чуват шумове от съседи отгоре (лични впечатления). Вярно е, че през зимата е малко по-студено, а лятото малко по-горещо, но това може да се оправи с изолации. Този ефект се намалява значително ако има тавански помещения (моя случай).

Относно първия етаж - никой не спомена (или не съм видял), че първите етажи по-често стават обект на обири. Решението - решетки (ако ти се живее като в затвор) или поне СОТ (разход).
Re: Първи и последен етаж - Защо никой не ги харесва?
02-10-2010 - 19:41:01
avatar
СОТ не смятам, защото е задължителен за който и да е етаж. Първи или последен без СОТ... лоша работаsmiling smiley
особенно ако имаш повечко познати

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
СРАМ МЕ Е ЧЕ СЪМ БЪЛГАРИН!
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход