Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Критерии за добър квартал

Публикувано от elline 
Re: Критерии за добър квартал
07-06-2010 - 17:29:24
Quote
niknik
Кореняк,прегледай си написаното,пълно е с правописни грешки.Може да си компютърен инженер,ама бъркаш клавиатурата...

Не е от клавиатурата...
От начина по който пише този форумник се вижда, че човека просто толкова може *sos*
Re: *drunk*:}*sos*Re: Критерии за добър квартал
07-06-2010 - 18:27:59
avatar
Quote
Пламен Николов
Quote
korenqk
Абе,хора,когато София е била с граница "Орлов мост ",тогава квартали като: Лозенец,Иван Вазов,Изток ,Изгрев,Борово да не говоря за Младост,Люлин,Левски ,село Подуяне,Редута,Гео Милев,Слатина,както и за "Витошките " селаГорна Баня,Суходол, Бояна,Драгалевци,Симеоново,Бистрица и Железница са били малки незнайни територии.Дребни селски душици като "tino76" са били много извън София и сега не би трябвало да класифицират кварталите на София по престижност.През 1878 София е била 12 000 души,сега вече е над 2000 000 души ,които се считат за софиянци,благодарение на селската инвазия!
Преди 1989г. поне част от селяните ги спираше "Софииското Грежданството " и местния поминак,които Тошо наложи за да ги задаржи там където им е мястото-близо до ралото и до заводите(които рухнаха и тълпи от прости,но богати селяни запреиждаха към София)!!! Попитаите селяк как казва на МАЗЕ--отговорът е --МАЗЪТЪ,ИЗБЪТЪ и тем подабни.Нямам против селяните ,все пак някой трябва да ни храни!!!Дразнат ме техните черти като Аругантност ,Нахалство,постигането на цели със всички средства-дори и да те премажат!
Така е ,защото софиянци бяхме задоволени:АПАРТАМЕНТ,КОЛА,СЕМЕЙСТВО,докато селяните идваха в София с едно парче хляб и торба пълна с амбиции заради които са готови да те смажат само и само да са в София.Така са им казали мама и тате на село!!!
Аз съм инженер в една западна компютърна компания,печеля повече от прилично,живея в моя роден и прекрасен квартал Надежда които е един от многото потърпевши стари квартали от инвазията на селините.В София селяните ще ги познаете по стремежа им да живеят в топ центъра макари с заеми до небето,за тях това е върха на сладоледа,въпрос на селска гордост---Дойдох,Видях,Победих .Родния квартал е нещо свято,мило и незаменимо,въпреки класификациите на безкоренните селяци с техните болни амбиции за величие и превизходствоМоя дядо е водел бащами на екскурзия до село Лозенец и Хладилника в което тук там е имало вили на софиянци и лозови масиви.И сега същите тези селяни се пишат за каймака на обществото.Старите хубави квартали се обезличиха от "НОВАТА СЕЛСКА ИНТЕЛИГЕНЦИЯ",която смята че да си работник е нещо лошо!!!Селяци ходете да си гледате прасетата в кочините ,че ми се хапва свинско, не се правете на софиянци моля ви

Това е нашият кореняк софиянец. С мечтата му да работи в западна компютърна компания и да печели повече от прилични пари. Само дето на такива места неграмотни трудно се уреждат и местата са заети от някакви селянчета, владеещи няколко западни езика и още толкова езици за програмиране. Иначе му вярвам, че живее в Надежда.

Хаха, разсмя ме, много точно казано браво smiling smiley

За мен най-хубавия квартал това е Изток, близо е до центъра има голям и относително сигурен парк в съседство, добри комуникации - големи булеварди, метро, градски транспорт, много зеленина, относително сигурен е. Няма никакви цигани в непосредствено съседство. Освен това има доста полиция и много посолства. Тъй като това е родния ми квартал съм пристрастен в оценката си, но фактите са си факти. Лошото е че се презастрои, е не толкова колкото други квартали, часта към парка остана малко или много в същия си вид както преди 10 години.



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2010-06-07 18:35 от gekko.
Re: Критерии за добър квартал
01-07-2010 - 12:31:44
Ужасни квартали са новоизлюпените квартали ,като Манастирски ливади примерно ,както и разрушените тихи и уютни като Рудута
Там където е строено без грам мозък за хората ,децата
Блок до блок , кой от кой по изписан , а място за разходки , паркиране и спокойствие няма
Ужасена съм
Старите, изцяло издържани в панелки квартали са ми любими вече
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход