Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Критерии за добър квартал

Публикувано от elline 
Re: Критерии за добър квартал
07-06-2010 - 00:16:44
Имотко , с нещо да съм ви обидила ,че ми говорите с такъв сарказъм и ирония ? Или така сте свикнал ? Да , не съм посочила лош квартал и нямам намерение да наричам хората селяни , простаци, говеда и диваци , ако ще да живеят в колиба и да бъркат по кофите .Фамилиарното ви обръщение " Елинче", некавалерското ви отношение към мен и Мелиса ,няма да го коментирам ,пределно ясно ми е ,че има хора , които не могат да дишат без да демонстрират липсата на възпитание при всеки удобен случай . Всеки от писалите до сега , културно и аргументирано защити своята теза , независимо от това каква е тя . С поведението си може да постигнете две неща - това да докажете категорично , че простотията не е само в Ботунец , и това , че агресията и липсата на обноски освен белег на
отсъствието на първите седем години е и явен знак за комплекси ...Благодаря на всички , които ми отговориха , дано живеете щастливо и в хармония със себе си , там където сте , независимо от квартала , мисля ,че това е най-важното !smiling smiley))))
Re: Критерии за добър квартал
07-06-2010 - 00:38:23
Елинче е на галено, не се засягайте. Ако не е тайна, откъде попаднахте насам? Че такава тема, в която всеки ще си защитава квартала, само незапознат може да пусне. Фондовите жилища били върха, в Банишора нямало индианци, в Свобода не ядат хора. Урааа, радост.
В Борово и Гоце Делчев пълно с тъпанари и т.н. Ако престижният ви южен квартал, в който щастливо не работите, е "Витоша" или "Ман.ливадите", наистина няма голяма разлика от Свобода. Мелиса си го е заслужила отдавна. За първите седем години ще говорим след първите седем вагона с книги.
*drunk*:}*sos*Re: Критерии за добър квартал
07-06-2010 - 01:00:34
Абе,хора,когато София е била с граница "Орлов мост ",тогава квартали като: Лозенец,Иван Вазов,Изток ,Изгрев,Борово да не говоря за Младост,Люлин,Левски ,село Подуяне,Редута,Гео Милев,Слатина,както и за "Витошките " селаГорна Баня,Суходол, Бояна,Драгалевци,Симеоново,Бистрица и Железница са били малки незнайни територии.Дребни селски душици като "tino76" са били много извън София и сега не би трябвало да класифицират кварталите на София по престижност.През 1878 София е била 12 000 души,сега вече е над 2000 000 души ,които се считат за софиянци,благодарение на селската инвазия!
Преди 1989г. поне част от селяните ги спираше "Софииското Грежданството " и местния поминак,които Тошо наложи за да ги задаржи там където им е мястото-близо до ралото и до заводите(които рухнаха и тълпи от прости,но богати селяни запреиждаха към София)!!! Попитаите селяк как казва на МАЗЕ--отговорът е --МАЗЪТЪ,ИЗБЪТЪ и тем подабни.Нямам против селяните ,все пак някой трябва да ни храни!!!Дразнат ме техните черти като Аругантност ,Нахалство,постигането на цели със всички средства-дори и да те премажат!
Така е ,защото софиянци бяхме задоволени:АПАРТАМЕНТ,КОЛА,СЕМЕЙСТВО,докато селяните идваха в София с едно парче хляб и торба пълна с амбиции заради които са готови да те смажат само и само да са в София.Така са им казали мама и тате на село!!!
Аз съм инженер в една западна компютърна компания,печеля повече от прилично,живея в моя роден и прекрасен квартал Надежда които е един от многото потърпевши стари квартали от инвазията на селините.В София селяните ще ги познаете по стремежа им да живеят в топ центъра макари с заеми до небето,за тях това е върха на сладоледа,въпрос на селска гордост---Дойдох,Видях,Победих .Родния квартал е нещо свято,мило и незаменимо,въпреки класификациите на безкоренните селяци с техните болни амбиции за величие и превизходствоМоя дядо е водел бащами на екскурзия до село Лозенец и Хладилника в което тук там е имало вили на софиянци и лозови масиви.И сега същите тези селяни се пишат за каймака на обществото.Старите хубави квартали се обезличиха от "НОВАТА СЕЛСКА ИНТЕЛИГЕНЦИЯ",която смята че да си работник е нещо лошо!!!Селяци ходете да си гледате прасетата в кочините ,че ми се хапва свинско, не се правете на софиянци моля ви
Re: Критерии за добър квартал
07-06-2010 - 03:02:30
Ти байо изби рибата:cry:

„Бъди възторжен идеалист, честен до самопожертване, смел до безумство,
влюбен в България до фанатизъм!”
Полковник Борис Дрангов
Re: Критерии за добър квартал
07-06-2010 - 09:28:09
Направо я изби. То и в Манхатън са живели индианци.
Re: Критерии за добър квартал
07-06-2010 - 10:56:42
Ама защо свързвате наркотиците с бедните квартали. Обикновено купувачите на дадена стока са хората, който могат да си я купят. На кредит като че ли не дават, освен първия път, евентуално.
А и в днешно време арогантноста що ли я свързваме с пари, арогантността, нали, не миризмата на зеле.
Re: *drunk*:}*sos*Re: Критерии за добър квартал
07-06-2010 - 12:11:36
Quote
korenqk
Абе,хора,когато София е била с граница "Орлов мост ",тогава квартали като: Лозенец,Иван Вазов,Изток ,Изгрев,Борово да не говоря за Младост,Люлин,Левски ,село Подуяне,Редута,Гео Милев,Слатина,както и за "Витошките " селаГорна Баня,Суходол, Бояна,Драгалевци,Симеоново,Бистрица и Железница са били малки незнайни територии.Дребни селски душици като "tino76" са били много извън София и сега не би трябвало да класифицират кварталите на София по престижност.През 1878 София е била 12 000 души,сега вече е над 2000 000 души ,които се считат за софиянци,благодарение на селската инвазия!
Преди 1989г. поне част от селяните ги спираше "Софииското Грежданството " и местния поминак,които Тошо наложи за да ги задаржи там където им е мястото-близо до ралото и до заводите(които рухнаха и тълпи от прости,но богати селяни запреиждаха към София)!!! Попитаите селяк как казва на МАЗЕ--отговорът е --МАЗЪТЪ,ИЗБЪТЪ и тем подабни.Нямам против селяните ,все пак някой трябва да ни храни!!!Дразнат ме техните черти като Аругантност ,Нахалство,постигането на цели със всички средства-дори и да те премажат!
Така е ,защото софиянци бяхме задоволени:АПАРТАМЕНТ,КОЛА,СЕМЕЙСТВО,докато селяните идваха в София с едно парче хляб и торба пълна с амбиции заради които са готови да те смажат само и само да са в София.Така са им казали мама и тате на село!!!
Аз съм инженер в една западна компютърна компания,печеля повече от прилично,живея в моя роден и прекрасен квартал Надежда които е един от многото потърпевши стари квартали от инвазията на селините.В София селяните ще ги познаете по стремежа им да живеят в топ центъра макари с заеми до небето,за тях това е върха на сладоледа,въпрос на селска гордост---Дойдох,Видях,Победих .Родния квартал е нещо свято,мило и незаменимо,въпреки класификациите на безкоренните селяци с техните болни амбиции за величие и превизходствоМоя дядо е водел бащами на екскурзия до село Лозенец и Хладилника в което тук там е имало вили на софиянци и лозови масиви.И сега същите тези селяни се пишат за каймака на обществото.Старите хубави квартали се обезличиха от "НОВАТА СЕЛСКА ИНТЕЛИГЕНЦИЯ",която смята че да си работник е нещо лошо!!!Селяци ходете да си гледате прасетата в кочините ,че ми се хапва свинско, не се правете на софиянци моля ви

Това е нашият кореняк софиянец. С мечтата му да работи в западна компютърна компания и да печели повече от прилични пари. Само дето на такива места неграмотни трудно се уреждат и местата са заети от някакви селянчета, владеещи няколко западни езика и още толкова езици за програмиране. Иначе му вярвам, че живее в Надежда.



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2010-06-07 14:10 от Пламен Николов.
Re: Критерии за добър квартал
07-06-2010 - 12:22:09
Ето ви още един квартал, няма да казвам как се нарича, но ще посоча негови "белези":
- също като Свобода мултинационален, с утринта цигани на своите колиби обикалят квартала търсейки метал и друго. С викове!!!
- тротуари ги има на места, при това рядки...улици са узки,кални... вместо кучета стопаните расхождат- кози. Много романтично :loveu:
- канализация липсва. Има нещо на места, локално и много старо.
- има много зеленина, древета и не съм чула там да пръскат за кърлежи. Тези древета привличат на викенд много хора, което приличе на инвазия...
- детски заведения, болници.... на кой му трябват?! да стигнеш до малко магазинче за хляб ти трябва колело. Ако някоя баба реши да дойде до спирка на градски транспорт- по добре да извика такси!
- до центр около 10 км, до летище 20 км + задръстваня по път.
- съседи... 2 варианта или са били " центр на вселената" през комунизма , или сега са"центр на вселената".
Аз предпочитам стара добра баба с кисело зеле.
п.с.
korenqk *beer* поздрави за "северняци".
Re: Критерии за добър квартал
07-06-2010 - 13:52:52
Темата на Ели се изроди*stop*

„Бъди възторжен идеалист, честен до самопожертване, смел до безумство,
влюбен в България до фанатизъм!”
Полковник Борис Дрангов
Re: Критерии за добър квартал
07-06-2010 - 15:57:12
Кореняк,прегледай си написаното,пълно е с правописни грешки.Може да си компютърен инженер,ама бъркаш клавиатурата...
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход