Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Лъжа след поредната лъжа

Публикувано от borislav_y 
Re: Лъжа след поредната лъжа
08-06-2010 - 12:08:25
На там отиват нещата. Няма повече да позволя да се държат както им хрумне на момента.
Не че очаквах по разлини отговори, но като ги прочетох ми дадоха по ясна цел.
Притесняваше ме това че осъзнавам колко хора има като мен и не съм чул изобщо някой да е прокопсал и да е успял да осъди фирмата. Но може би понеже всички се надяват че сградата ще бъде построена и никой не му се дават пари за адвокат.

Мерси отново! Ще действам и ще ви информирам за развитието на нещатаsmiling smiley
Re: Лъжа след поредната лъжа
08-06-2010 - 12:18:03
[lex.bg]

попитай и тук
Re: Лъжа след поредната лъжа
08-06-2010 - 12:58:59
Някой може ли да ми препоръча, опитен и добър адвокат?
Re: Лъжа след поредната лъжа
08-06-2010 - 16:11:08
Quote
borislav_y
Някой може ли да ми препоръча, опитен и добър адвокат?

Това го казвам от личен горчив опит - загубена идеална част от имот поради некадърен или непочтен (играещ с ответната страна) адвокат:

Много е важно да контролираш адвоката за ВСИЧКО което казва - няма как да минеш без помощта например на lex.bg, както те е посъветвал naughty. Ако трябва си хвани втори адвокат който просто да ти казва дали това което прави първия е ок. Защо не и съвети от форуми!
Адвокатите са бетер строителни предприемачи - има и свестни разбира се, в това съм се убедил също, но опасността да се наденеш на някой, който само ще те размотава и ще ти взима парите или дори някой, който може да се обърне към строителния предприемач с предложение да провали обвинението с някаква формална причина срещу заплащане не е за пренебрегване.
Re: Лъжа след поредната лъжа
08-06-2010 - 16:33:22
avatar
Разбира се че съд, най-добре като колективен иск, за да ви излезе по-евтино и за да увеличите натиска към строителя, защото ще трябва да плаща 10-20 или там колкото сте неустойки. И винаги внимавайте с адвоката, както някой по-горе написа, допълнително мнение никога не е излишно. Успех !
Re: Лъжа след поредната лъжа
08-06-2010 - 17:51:36
Quote
borislav_y
Някой може ли да ми препоръча, опитен и добър адвокат?

Ако сте решили да се борите за правата си, свестния адвокат е само част от пейзажа...
Трябват Ви професионалисти!!!
При желание, оставете си координатите на e-mail: iciltd@gmx.net за да Ви помогнем...
winking smiley
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход