Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Княжево ул.Средорек

Публикувано от elline 
Княжево ул.Средорек
26-05-2010 - 22:55:29
Здравейте на всички.Моля ви за информация относно ул.Средорек в кв.Княжево.Интересува ме конкретно бл.9-10,намиращ се на тази улица.Става дума за панелен девет етажен блок.Ако някой се сеща и знае нещо за този блок,може ли да ми каже дали не става дума за тип-общежитие и вярно ли е,че наблизо живеят цигани в малките блокчета по Любляна.Все още не съм ходила да го видя,но не знам дали си струва въобще,дали в самият блок не живеят цигани и каква е средата конкретно в тази част на улицата,също така има ли добри транспортни връзки.Благодаря предварително.
Re: Княжево ул.Средорек
27-05-2010 - 14:14:35
В момента живея в тази част на Княжево - Карпузица, но по-нагоре от ул.Любляна по посока на поделението. Не съм сигурна, който точно е споменатият от теб блок, но районът е точно такъв, какъвто си го описала. Минавам от там и наистина има няколко сгради, обитавани от мургавите ни събратя.moody smiley Не е приятна гледка. Каква е престъпността, не знам. Но определено са концентрирани от там и по права линия към бул.Цар Борис 3.
Аз лично много си харесвам квартала, но не бих си взела жилище в панелен блок, особено с описаното обкръжение.*stop*

Иначе мястото е комуникативно - близки спирки на 111, 260, 107, трамваите по булеварда са малко по-далеч.
Любляна е павирана и предполагам, че при трафик е шумно (пернишките тарикати минават оттам на пряко, за да избегнат задръстванията по булеварда).
Re: Княжево ул.Средорек
05-06-2010 - 15:45:48
Благодаря за информацията .Ходих да огледам района , ужасно е ,блокът е в един двор с циганските блокчета . Тъй като е за майка ми е абсурд сама жена да живее там и да се прибира вечер . Навсякъде са тези цигани...sad smiley(((
Re: Княжево ул.Средорек
07-06-2010 - 18:38:38
avatar
За бога там е ужасно по-добре дай повече пари, но бягай от подобни локации.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход