Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Сентрал Парк I Ризорт - надежни ли са?

Публикувано от MiroZh 
Сентрал Парк I Ризорт - надежни ли са?
02-02-2010 - 16:28:17
Кави Ви са впечатленията за този комплекс "Сентрал Парк Ризорт"? Защо е по-ниска цената? Имат ли някакви проблеми със строителството?
Ще бъда благодарен за всяка информация!
Re: Сентрал Парк I Ризорт - надежни ли са?
15-04-2011 - 15:11:21
Моя приятелка си купи апартамент в комплекса. Преди нова година се разходих с нея да вземем размери и ми хареса. Беше малко ветровито, но комплекса е супер. Има басейн и малак Мол *yes*. И аз бих си купила
Re: Сентрал Парк I Ризорт - надежни ли са?
16-04-2011 - 14:32:11
avatar
570 Евро на кв.м. / в незавършено състояние – на мазилка /
650 Евро на кв.м. / завършена баня, ламинат на подовете и латекс на стените /

в Нови хан ??!

Тия са меко казано луди:}

- Как е, как е, продават ли се имотите?
- ... миииии продават се ..., ама не се купуват нещо?!!
Re: Сентрал Парк I Ризорт - надежни ли са?
17-04-2011 - 09:40:29
avatar
Очаквам всички сривльовци да се набият в Сентраъл парк Ризорт. Така хем, ще са дървени шопи от Нови хан, хем ще се чувстват, че са от златната ябълка:}
Re: Сентрал Парк I Ризорт - надежни ли са?
18-04-2011 - 04:13:08
Quote
sid 40
Така хем, ще са дървени шопи от Нови хан, хем ще се чувстват, че са от златната ябълка:}

Сид, тук си в десятката*ok*

„Бъди възторжен идеалист, честен до самопожертване, смел до безумство,
влюбен в България до фанатизъм!”
Полковник Борис Дрангов
Re: Сентрал Парк I Ризорт - надежни ли са?
19-04-2011 - 09:38:26
Аз последните 2 седмици бях 3 пъти до комплекса. Комплекса е супер. В неделя ходих с брокера на моя приятелка, която има апартамент в комплекса. Сега сме в процес на размисъл, но може би ще си купим. Малко ме притеснява, че са малки апартаментите и нямат коридор а се влиза направо в хола.
Re: Сентрал Парк I Ризорт - надежни ли са?
19-04-2011 - 13:14:14
Хайде сега и кусури ще намираме. Ама нали всички гледаме холивудските бози, не со ли видяла че и там направо от вратата и хоп пред ТВ-то*pardon*

„Бъди възторжен идеалист, честен до самопожертване, смел до безумство,
влюбен в България до фанатизъм!”
Полковник Борис Дрангов
Re: Сентрал Парк I Ризорт - надежни ли са?
19-04-2011 - 14:58:23
avatar
Quote
VelikataRila
Аз последните 2 седмици бях 3 пъти до комплекса. Комплекса е супер. В неделя ходих с брокера на моя приятелка, която има апартамент в комплекса. Сега сме в процес на размисъл, но може би ще си купим. Малко ме притеснява, че са малки апартаментите и нямат коридор а се влиза направо в хола.

С най- добри чувства, ще ви посъветвам:
Ако мислите да имате дете, вижте дали има къде да му сложите креватче и дали ще има място да играе.
Измерете стандартните мебели, нужни за обзавеждане и вижте как биха изглеждали в помещенията- дали ще можете да се разминавате без да се блъскате в тях.
Има ли отделна стая, която да служи за гардеробна?
Като нямате антре, къде ще си държите дрехите- защото нали в хола е и бокса, а като готвите4 всичката миризма попива в дрехите...........smiling smiley
Re: Сентрал Парк I Ризорт - надежни ли са?
19-04-2011 - 16:47:50
за тия пари може да се намери и в софия
Re: Сентрал Парк I Ризорт - надежни ли са?
19-04-2011 - 19:56:01
Абе то че ще се намери - ще се намери ама нито ще е в Сентрал Парк, нито ще е Ризорт. Няма да го има и чувството че живееш в големата ябълка, а това е най-страшнотоwinking smiley

„Бъди възторжен идеалист, честен до самопожертване, смел до безумство,
влюбен в България до фанатизъм!”
Полковник Борис Дрангов
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход