Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Здравейте,
хората, като мен ( с не много високи доходи) на които им се налага да закупят жилище в момента имат богат изабор от няколко крайни квартала:
Люлин 1-5
Надеждите,
Дружбите,
Княжево,
Захарна Фабрика.

Кой бихте ми препоръ4али?.

Като изключа дружбите май от веки от другите пътя до работа ми е около час.
отговора ти е май в последното изречение. само сметни колко време би си спестил за пътуване за 10 години примерно. дали не си заслужава това време да го вложиш в нещо друго полезно.
аз навремето затова продадох в ОК трябваше да пътувам 1.5 часа в едната посока
Трябва ли местоработата да определя местоживеенето? Дружба 1 е един от най-мръсните квартали на София (поне според мен) освен това пове4ето апартаменти
, които се продават там май са в блокове с много цигани. Не е ли по добре комбинацията Люлин+Метро до две години ? или Княжево и оправено околовръсно (това незнам дали ще стане)
Re: Кой краен квартал бихте избрали да живеете.
26-05-2006 - 16:45:31
МЛАДОСТ 1 близо до Витоша, чист въздух , без цигани, близо до бъдещо метро , зеленина близо до центъра СУПЕР
Kniazhevo e hubav kvartal, Gorna Bania sashto, Ovcha kupel. Za Mladost iavno niama da uspeesh s parite. Druzhba si ima i svoite predimstva, no za povecheto neshta si prav...Za Poligona kakvo shte kazhesh? Po-visochko e ot Druzhba, no hal haber si niamam za tseni...
Uspeh!
тръндфила
Re: Кой краен квартал бихте избрали да живеете.
28-05-2006 - 08:56:44
В този за който ти стигнат парите. winking smiley
Re: Кой краен квартал бихте избрали да живеете.
29-05-2006 - 14:21:53
Ми вземи си в Орландовци .... и по-добре къща отколкото тия панели ..... за 10 мин си до центъра :!: :!: :!: :!:
the fog
Re: Кой краен квартал бихте избрали да живеете.
29-05-2006 - 17:21:14
BQGAI V KUSHTA
Pancharevo , German ,
Lozen e nai dobre na 15 min ot centyr samo po carigradsko.
edin
Re: Кой краен квартал бихте избрали да живеете.
29-05-2006 - 23:07:03
ne misli samo za patuvaneto . uchilishta ,spokoistvie komunikacii tova se gleda za invisticia v badeshteto
Re: Кой краен квартал бихте избрали да живеете.
30-05-2006 - 14:41:38
С две ръце подкрепям това мнение.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход