Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Някой знае ли нещо за тази фирма

Публикувано от hristo 
Някой знае ли нещо за тази фирма
30-05-2006 - 23:57:31
Здравейте. Искам да помоля ако някой е чувал за фирмата "Елкас-96" да сподели впечатленията си. Строят в Люлин, имат почти завършен строеж на ул. Орион и започват 1 до НБУ и 2 нови до Сливница, в един от които съм си харесал един скромен едностаен.

Проблемът е че Google-чо не е чувал за такава фирма (странно предвид това, че обхожда целия интернет). При срещата с шефа той поиска 90% плащане, за да ме таксува на 440 евро кв.м. иначе е 490. Може и да е нормално това, не знам.

Ако някой може да даде мнение, ще съм му много благодарен!

Мерси на всички smiling smiley
Коко
Re: Някой знае ли нещо за тази фирма
31-05-2006 - 13:46:01
Ne sym q 4uval tazi firma no 90% za stroez koito sega zapo4va mi zvu4i nekonkurentno. Za ov4a kupel sus srestal obiavi (kota 0-la), koito izlizat 400evro pri 30% purva vnoska
Re: Някой знае ли нещо за тази фирма
31-05-2006 - 20:41:20
Жалко но нищо не съм чувала за тези строители,а питах и познати строителни фирми с които работя.Незнам,внимавай какво подписваш човече и успех!
Re: Някой знае ли нещо за тази фирма
01-06-2006 - 00:49:52
Благодаря ви за искрените отговори! Много сте печени в този форум. Много ми е приятно да чета дискусиите ви. В крайна сметка реших да се откажа от тези строители и да заложа на някоя престижна фирма.

Желая на всички успех с имотите! winking smiley



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2006-06-01 00:50 от hristo.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход