Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Инвестор.БГ - Продажба на жилище – с брокер или без?
20-12-2009 - 10:50:47
avatar
[imoti.investor.bg]
-------------

.......................................
Подпис: когато някой умен е като вас ,
не му трябва враг - он сам че си е враг !



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2009-12-26 17:10 от magic.
Re: Инвестор.БГ - Продажба на жилище – с брокер или без?
22-12-2009 - 17:05:38
avatar
Форума замря нещо ама не е учудващто след мелето дето стана по заключената тема. И така ето тема по която да разлаем кучетата. Предлагам който иска да каже своето лично мнение дали ще ползва услугите на брокер когато продава и най важното ЗАЩО? И дали ще ползва услугите на брокер когато купува и ЗАЩО? Призовавам към културен разговор без лични нападки и обиди въздържайте се и не слагайте изрезки от весници (ама виж тука ко пише) и оставете оня ваш роднина чичо–ви Гугъл да почине за празниците и той. Та ето аз какво бих направил: като ПРОДАВАЧ задължително ще ползвам услугите на брокер на него това му е работата да ходи на огледи да разкарва потенциални копувачи да отговаря на всевазможни въпроси няма аз да се превръщам на нещо което несъм. Договор задължително ще има зада няма после ама аз така, апък ти така ясно точно и конкретно без условности–и, или, може, ще се вземе в предвид, ще се изравни към датата съобразено с пазара и други подобни капани, врати, вратички, блата и бесилки. % точно, ясно и конкретно написан. Неискам да бъда занимаван до момента в който има копувач, неискам да знам какви проблеми има брокера че спукал гума че GSM–а се скапал че тетка му умряла. Искам да чуя имаме куповач. А когато купувам първо се уточнява раьона после се гледа за табели с тел. продава се. Адвокат вещ с опит за разледване на имоти да го изръшка и извади кирливи ризи ако има, защото брокерите били като партизани мълчали за такива неща и после викали аааааааааа адвокат ти требе мой човек аз съм брокер. И така адвоката се обажда на брокера уговаря огледа отивам аз и казвам ще го бъде ли или няма. Значи при покупка врокер няма да взимам. Айде сега другите да чуем.

Ни копува ни продава
Re: Инвестор.БГ - Продажба на жилище – с брокер или без?
22-12-2009 - 18:29:48
ТОРТКО,
Мненията ни по въпроса съвпадат напълно.
Много точно и ясно изразено.



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2009-12-22 18:30 от Dimitar..
Re: Инвестор.БГ - Продажба на жилище – с брокер или без?
22-12-2009 - 22:17:43
Quote
ТОРТКО
...Та ето аз какво бих направил: като ПРОДАВАЧ задължително ще ползвам услугите на брокер на него това му е работата да ходи на огледи да разкарва потенциални копувачи да отговаря на всевазможни въпроси няма аз да се превръщам на нещо което несъм.
.................
..... ..........
Значи при покупка врокер няма да взимам. Айде сега другите да чуем.

Е, па не го взимай - по важното е да му платиш, пък че ще му платиш е ясно... Иначе и он нема да те води да гледаш...
Пък къде ша го намериш жилище от продавач директно, като всички продавачи праят като тебе...
Re: Инвестор.БГ - Продажба на жилище – с брокер или без?
22-12-2009 - 22:27:11
avatar
Quote
goro

Е, па не го взимай - по важното е да му платиш, пък че ще му платиш е ясно... Иначе и он нема да те води да гледаш...
Пък къде ша го намериш жилище от продавач директно, като всички продавачи праят като тебе...

*ok*
Re: Инвестор.БГ - Продажба на жилище – с брокер или без?
22-12-2009 - 22:42:03
avatar
Quote
goro


Е, па не го взимай - по важното е да му платиш, пък че ще му платиш е ясно... Иначе и он нема да те води да гледаш...
Пък къде ша го намериш жилище от продавач директно, като всички продавачи праят като тебе...
А каде е ти какво ще направиш. Абе човече нали има табела ПРДАВА СЕ и тел. 08...538 и като се обади адвокат Лисичков те ко жа кажат аааааааааааа ние не продаваме само се хвалим ко си имаме. Я ги питай пак кое по е кеф малкото пари или никакви пари. И по темата мнения да чуем.*ok*
Re: Инвестор.БГ - Продажба на жилище – с брокер или без?
22-12-2009 - 22:59:59
С брокер или не, един купувач избира между 15 продавачи на имоти. Ха сметнете за домашно, с колко процента предлагането надвишава търсенето и както казва пунди, цениТЕ на имотиТЕ накъде?*xxx*
Re: Инвестор.БГ - Продажба на жилище – с брокер или без?
22-12-2009 - 23:45:21
Quote
ТОРТКО
...Абе човече нали има табела ПРДАВА СЕ и тел. 08...538 ...*ok*

Има, ма я изографисъл брокеръ... Те зятуй са тъй голями числата...
Па като му се обади адвокатина Лисичков, брокеринъ ке го пита он ли ке плаща и ша иска и договор чрез неговия адвокатин, дето туй муй работата... Пък ако и на адвокатина Лисичков туй муй работата ша знайш, че мой да съ авери, щото те краставите магерета съ познавът... И още преди ти да отидеш да са я нагласили работътъ..
Хем на брокеро, хем на адвокатино шъ платиш, дето си го преквалифицирал у брокер имот да ти търси...
Я викам, първо да идеш у брокеро, пък ако нещо ти е на душата викай и адвокатина...



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2009-12-22 23:47 от goro.
Re: Инвестор.БГ - Продажба на жилище – с брокер или без?
22-12-2009 - 23:54:55
avatar
Давайте по темата. Пари се плащат на този който аз напиша в договора не на неграмотни клатеняци. Аз казвам че жа скачат и те питат само от колко високо. Аиде по темата не се отказвайте.

Ни копува ни продава
Re: Инвестор.БГ - Продажба на жилище – с брокер или без?
23-12-2009 - 00:04:14
Защо ми е брокер,има си адвокати даваш 300-500 лева и сделката е готова.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход