Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

За тези които имат възможност сега е време за инвестиране в Уса

Публикувано от Uraa 
Re: За тези които имат възможност сега е време за инвестиране в Уса
18-08-2009 - 23:22:43
salvador Написал:
-------------------------------------------------------
> Няма да споря за глупости.Щом казваш,че не ми е в
> компетенцията-така да е.То това е път,дето човек
> трябва сам да си го извърви.Така е по
> пътищата-винаги срещаш някой,дето се връща от
> там,за където си тръгнал.Твой избор дали ще ги
> вземеш на сериозно.


Аз тебе освен тук във форума никъде другаде не съм срещал. *stop* ...

Ако смяташ, че имаш опитности в тази сфера, сподели ако обичаш с нас.

Аз ще потвърдя това, което казвам отново ....



U.S. Economy: Single-Family Home Starts Rise for Fifth Month
Share | Email | Print | A A A

By Shobhana Chandra and Bob Willis

Aug. 18 (Bloomberg) -- American builders broke ground on more single-family homes in July for a fifth straight month as the real-estate industry stabilized further......


[www.bloomberg.com]



На грубите постинги на някои форумци няма да отговарям. Не си струва.



.[www.beinsadouno.org]
Re: За тези които имат възможност сега е време за инвестиране в Уса
19-08-2009 - 09:48:52
3 или 5% възвръщаемост не ти вършат никаква работа в държава,чиято най-близка точка отстои от БГ на 11 часа полет....Въпрос на сметки е.
Re: За тези които имат възможност сега е време за инвестиране в Уса
19-08-2009 - 11:20:24
Ура,
Ето ти един малък пример от мен. Да речем че инвестирам в УСА. Да речем че за 6 месеца спечеля 3% (след приспадане на разходите). Всичко това ще е в $, а на мен не ми вършат работа. Трябва да ги обърна в евро, но през това време $ ще е паднал с 4-5% и каква ще ми е точно далаверата? Щатите в момента се измъкват от кризата по единствения начин, който знаят - обезценяват валутата си, за да нарастне износа им. И това е така от може би 4-5 години. Разбира се ако ти живееш в УСА, това за теб е добре, само че аз съм гражданин на ЕС и инвестиции в задгранични губернии не ме интересуват. По-скоро бих купил в Германия отколкото в УСА, това си е обаче лично мое мнение и не задължавам с него никой. Освен това, не можеш да разбереш нещо друго - пирамида се прави веднъж smiling smiley Виж какво стана с дот-комовете и може би ще разбереш, какво имам предвид.

Ти обаче дерзай, щом смяташ, че е вече е изгодно да се инвестира в щатски имоти - купувай. Ще забогаеееш и после ще ни се смееш smiling smiley пожелавам ти искрено дебела банкова сметка. Лек ден.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход