Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Инфо за реално сключени сделки с готови къщи в района на в.з. КИноцентър. Има ли някъде инфо?

Публикувано от tuomas 
Инфо за реално сключени сделки с готови къщи в района на в.з. КИноцентър. Има ли някъде инфо?
16-08-2009 - 18:57:53
Здравейте,

Бих искал да Ви попитам дали и къде може да се намери инфо за цените на реално сключени сделки за продажба на готови къщи в район в.з. Киноцентър и още по -точно около улици 101, 106, 107,109.

Благодаря
Re: Инфо за реално сключени сделки с готови къщи в района на в.з. КИноцентър. Има ли някъде инфо?
16-08-2009 - 19:54:38
Здравейте,

Бих искал да Ви попитам дали и къде може да се намери инфо за печелившите числа от ТОТОто за този тираж , както и за следващия !!
искам да спечеля,без да се интересувам кой ще изгуби заради мен !

Благодаря

----------------

tuomas , днес в Инвестор има статия със странно заглавие:

(Инвеститорите в имоти „няма за къде да бързат“)
"няма за къде да бързат" е в кавички ,за което най-вероятно има причина !
[imoti.investor.bg]
най-отдолу е изяснена причината,прочети и вземай решение!
печелившите стратегии не се подаряват по форумите безплатно - трябва други неща !

"казването" кога да купуваш и кога да продаваш УСПЕШНО Е СТРАТЕГИЯ !!!

никой не е заинтересован от твоя финансов успех при покупка - най-много някой говорилник да те посъветва така , че да си скубеш косите както го правят онези,които слушаха ,гледаха и четяха форуми през 2006 / 2007 / 2008 год !
форумите дават съвети с Обратен знак сега - най-общо прави това,което ще ти кажат - жена ти ,брат ти,майка ти и баща ти - те са единствените,които биха ти пожелали успех искренно !

...............................................
за всеки балон - ИГЛА , за всяка дупка - ЧЕП
Радой Ралин winking smiley
Re: Инфо за реално сключени сделки с готови къщи в района на в.з. КИноцентър. Има ли някъде инфо?
16-08-2009 - 21:06:25
Статистика с това на какви реални нива се изповядват сделките не можеш никъде на намаериш.
Re: Инфо за реално сключени сделки с готови къщи в района на в.з. КИноцентър. Има ли някъде инфо?
16-08-2009 - 21:27:41
Не питам с инвестиционна цел. Просто исках да попитам запознати дали някъде има такова инфо. Явно няма, за което Ви благодаря, че ми го изяснихте.

Пунди, гледам доста се гъбаркат с теб в други теми, не съм специалист, човече, но повярвай ми дъното е още съвсем, съвсем далече....
НО аз съм един дилетант в тази област все пак, така че надявам се евентуалната ми грешка ще ми е простена
А защо се интересуваш?

Нали не мислиш, че ако комшията си е продал къщата за 150 000 и твоята ще струва толкова?

При къщите е много по различно. Не е като при апартаментите. Къщите не са конфекция.
Не винаги по-голямата къща е по-скъпа. Както и обратното.
Консултирай се с професионалист.


*book*
Re: Инфо за реално сключени сделки с готови къщи в района на в.з. КИноцентър. Има ли някъде инфо?
16-08-2009 - 21:33:53
Защо се интересувам ли? Не ,няма да продавам, не знам дали и ще купувам....Щото като се разхождах днес из района ми се дорева как в европейска столица текат едни ми ти води...И да имах намерение да купувам там, днес май вече се изпари.
А какво значи професионалист, защото съм виждал такива пазарни оценки, че съм се спуквал от смях...

Оливер ми отговори на това, за което питам.



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2009-08-16 21:36 от tuomas.
Здравейте,

Все повече Драгалевци, Симеоново, Бояна и Беловодски път заприличват на "мутро-барок" гета. И защо ли? Ето част от отговорите:

1. Улиците са винаги с дупки, разкопани, рязани за кой какво се сетил да си прокарва.

2. Същите тези улици зимата са недостъпни, защото няма кой да ги чисти.

3. Няма канализация, няма и да има - всеки си праща мизерията в 'дерето' - от там и зловонните миризми!

4. Зимата си има специфичен аромат, който бавно но славно те задушава - миризмата от горенето на въглища - пернишки, донетски, дон-баски...

5. Възможността да видиш крадлив политик, гнусен 'мутрафон' или руса 'разпоретина' в ДЖИП е силно завишена. Също така и да те пребият на пътя защото бързат за никаде.

6. Същите тези 'благи' парцали могат да са ти съседи, при което купона е пълен!

7. Ако живееш в този район, винаги трябва да 'пазариш' манджата на едно 10км от вкъщи.

8. Да не забравяме и сеизмологията - една от най-опасните сеизмични зони в София!



Поздрави,

smoking smiley



Редактиран 2 път(и).Последна редакция на 2009-08-17 11:51 от ivo107.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход