Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Пазарът на имоти достигна дъното???

Публикувано от jores 
Re: Пазарът на имоти достигна дъното???
20-03-2009 - 17:11:31
avatar
Или....минутка за реклама! spinning smiley sticking its tongue out
Re: Пазарът на имоти достигна дъното???
21-03-2009 - 14:01:15
Старо правило: имотите се оскъпяват с времето

Икономистът Робърт Шилър от университета в Йейл е направил подробно проучване на цените на имотите от 1980 до 2007 г. Това, което установява той, е, че, с изключение на два по-съществени бума (след Втората световна война и през 1998 г.), в останалите години поскъпването на имотите е било незначително, като се отчете инфлацията. В книгата си „Ирационално изобилие" той казва, че „технологиите днес позволяват на строителите да завършат голям брой жилища и те трябва само да внимават предлагането да не изпреварва търсенето, но понякога не успяват."

Това не означава, че да живеете под наем е по-доходно, а че трябва да имате скромни очаквания за оскъпяването на имота си.

Re: Пазарът на имоти достигна дъното???
21-03-2009 - 14:37:03
модератора защо спи. поста на MiroZh си е жива реклама, надяваща се на стадния инстинкт. еди кой си купил побързаите че ще свършат.
Re: Пазарът на имоти достигна дъното???
21-03-2009 - 16:16:42
Re: Пазарът на имоти достигна дъното???
23-03-2009 - 16:07:33
Браво, значи цените са паднали. През есента ми предлагаха в Перла на 750Е/кв.м. Чудесно място било, много близо до летището. За какъв дявол ми е това летище!!!
Re: Пазарът на имоти достигна дъното???
23-03-2009 - 16:13:24
ами за да чуваш как излитат самолетите *ok*
Re: Пазарът на имоти достигна дъното???
23-03-2009 - 16:23:30
Човека дава инфо за реалн сделка, що му се дразните не разбирам. То е ясно, че на някои чакащи нива 20Е/м2 застроена площ такива прикази са богохулство, но е добре да се знае каква е реалността.
Re: Пазарът на имоти достигна дъното???
23-03-2009 - 21:21:22
Кой каза че пазарът е стигнал дъното.Прилича ми на човек надникващ в кладенец и виждащ равнището на водата ,но до дъното може да има още много.Кризата тепърва започва.Не си мислете ,че ще мине всичко безнаказано.Безплатни неща няма.Не се хващайте за бузата преди да са ви ударили шамар.
Re: Пазарът на имоти достигна дъното???
25-03-2009 - 13:56:02
Ооо...Колко още има до дъното.....За сега още си играем на котка и мишка....
Re: Пазарът на имоти достигна дъното???
26-03-2009 - 15:59:40
До били78: Бил ли си били78 в офиса на строителна фирма Арис и там ли ти казаха цена 750 евро на квадрат? Интересно, защото аз отговарям за продажбите и такава цена никога не е била на дневен ред. И в този ред на мисли, след като сега цената е 620 евро на квадратен метър, не е ли настъпил твоя час за включване? А за излитащите самолети се не бой - няма да нарушават спокойствието Ти.
-----------------------------------------------------------------------------
Ето как изглежда една от сградите
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход