Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Новите схеми за разсрочено плащане на инвеститорите

Публикувано от sunny7637 
Анонимен потребител
Re: Новите схеми за разсрочено плащане на инвеститорите
16-02-2009 - 14:52:18
Ако не можеш да докажеш 2000 лева не се хващай на хорото
Re: Новите схеми за разсрочено плащане на инвеститорите
17-02-2009 - 08:12:48
Тинки, приложих я и на практика, но не получи широко одобрение. Всъщност само един се нави. Повече спечелих от положителния психологически ефект върху клиентите съществуването на такъв вариант. Един вид изглеждах сериозен, а и ограничаваше възможностите за пазарлък.
Не знам защо масово не се прилага - схемата си е добра.
Re: Новите схеми за разсрочено плащане на инвеститорите
02-03-2009 - 00:36:16
Внимавайте МНОГООО с тези схеми!!!

Подводните камъни са много, но най-вече е цената на която купувате имота.

При падащите цени на имотите, инвеститорите ще се опитват с разни техни уж добри и изгодни схеми на разрочено плащане да си запазят високите цени на имотите!!!!!

и набутването ще е жестоко и необратимо, а може да станете бетер крепостни селяни на някой "ИНВЕСТИТОР".

ВЗИМАЙТЕ КРЕДИТИ САМО ОТ БАНКИ, И АКО НЕ Е НАЛЕЖАЩО НЕ СИ КУПУВАТЕ СЕГА ИМОТ!!!
Re: Новите схеми за разсрочено плащане на инвеститорите
02-03-2009 - 14:52:10
Гледам и аз днес една конкретна оферта за Варна с новите схеми предлагани от строителите:

"Допълнителна информация:
Риком недвижими имоти продава трети етаж от нова луксозна кооперация изградена 2005г. Жилището представлява дневен тракт, две големи спални по 18м2, югозападно изложение, завършено до ключ. Чиста жилищна площ 123м2, ЦЕНАТА НА ИМОТА Е 92000 ЕВРО, КАТО СЕ ПРЕДЛАГА ИЗПЛАЩАНЕ- 80 000Е СЕГА, А 12 000 ЕВРО - БЕЗ ЛИХВА ЗА ПЕРИОД ОТ 10 ГОДИНИ!Възможно усвояване на тераса-70м2, Вътрешен двор с барбекю, бесетка, райграс. Ива Христова-089*********"

Но когато видях, че средната за кв. Левски Варна е около 76,000 Е за тристаен, хайде реално около 80,000 Е да е, заради обявите с посочени само цена на кв.м.

Най-вероятно строител си е задържал готов апартамент от 2005 и сега гледа да се отърве от него.

Любопитно ми е колко време ще се върти тази обява и дали ще се намери купувач скоро.
Re: Новите схеми за разсрочено плащане на инвеститорите
02-03-2009 - 15:33:50
70 м2 тераса!!!!!!!!!
правилно ли прочетох?!
Какво ще и УСВОЯВАМЕ...? И за колко месеца в годината..?
Парник ли да си направят хората.......?!
На някои инвеститори(строители) , такмо да им дойде акъла в главата , тя дойде кризата :}
Анонимен потребител
Re: Новите схеми за разсрочено плащане на инвеститорите
02-03-2009 - 17:04:30
Тя тази тераса нищо чудно да се води към общите части smiling smiley

Цялата тази работа ми прилича на "покрив" с "пристройка", която е всъщност апартамента smiling smiley
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход