Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Работят АНИ

Публикувано от buhemaa 
Re: Работят АНИ
21-01-2009 - 14:43:26
ОЗИ-не се сърдя..,няма за какво.Ако си продавач собственик на имот..И го обявиш само в една ани..то много е важно в каква АНИ..Обаждането в ани не означава ангажимент..Има Договори!!!Ако в договора има права и задължения..!!!Примерно в моите пише КЪДЕ И КАК ЩЕ РЕКЛАМИРАМ ИМОТА и ,че ще го предлагам на всеки проявил интерес/не е точно цитирана клауза/.Това ме ангажира да работя с клиенти ,а не само за" директни клиенти.".и дава резултат и за мен като ани и за собственика продавача..Относно гаранцията.Аз не мога да поема неустойка..по договора,защото за да поема неустойка ако не продам трябва да съм определил цената!!!!/мога само да консултирам за ценаІ/А цената се определя от собственика..!!!Ако аз предложа цена.../според мен е недопустимо/ само тогава мога да поема неустойка..Та ако собственик иска за имот цена над възможната..проблема си лично негов..и "неустойките "си ги поема той.
*sos*
Re: Работят АНИ
21-01-2009 - 16:38:38
Разгеле!Доживях брокер да признае,че това което правят "колегите"е пълна глупост/да не използвам друга дума/!
Но уви!късно!Шараните,както казват в мътна вода най-лесно се хващали!Не че вдявам нещо от риболов,но....
Настана времето когато и брокери възроптават срещу тези "обичайни практики"!
Ала не вярвам,че стадото скоро ще се очисти от мършоляка!Така де,подозирам,че дамата пуснала тази тема си е "продавала"имота точно по този начин.



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2009-01-23 17:02 от djijko.
Re: Работят АНИ
22-01-2009 - 14:52:29
Джиджко .Времето е настъпило много отдавна..Не визирам само себе си ..,но имного други ани ..НЕ ГО ПРАВЯТ..Тоест повечето не го правят..,На една "частна"обява която се появи в нета..колко "колеги" се присламчват...десетина..А в София има колко анита..???Така че тези практики са преоритет за измекярите..!!Е има ги ,но вече затварят офиси...Има и друг проблем ,който ме учудва..ЗАЩО СОБСТВЕНИКА СЕ СЪГЛАСЯВА ДА МУ РАЗНАСЯТ ИМОТА ...,може би очаква нещо..да се случи.Тоест да лапне парички за имотчето..А ИНАЧЕ СЪМ ФЕН..МЪРШОЛЯКА ДА СЕ отсее..Всъщност всичко е много просто ..Ако искаш да продаваш сам..действай..и не позволявай да ти се лепят ..Ако решиш да продаваш с ани -само една ани!! *sos*
Re: Работят АНИ
22-01-2009 - 15:01:30
евалата турбозоле най накарая мнението на някои брокер да съвпада с моето. аз така правя или продавам с 1 брокер или съвсем без брокер но никога с повече от 1 брокер. даже за всички сделки с брокер съм ползвал една и съща АНИ
Re: Работят АНИ
23-01-2009 - 17:10:44
Може да си прав за %-те-4или 5 ани-та копираха снимките БЕЗ да зная.На всеки отделно звънях да помоля да махнат офертата/няколко бяха в един и същи сайт,със завишена цена/.След истерични крясъци,разговори със собственика на сайта и т.н. успях.Всички ме питаха едно и също-какъв е проблема?че и те продават!По спомени мога да цитирам и агенциите-"екватор""авалон""друмева и син"едни от Бургас,но не помня-имаше и други,но тези бяха най-нагли.
Re: Работят АНИ
23-01-2009 - 18:15:25
Джиджко -проблема е ,че измекярите независимо в каква област..един к....р ги е правил всичките.. *xxx*
Продължават ли агенциите да са виновни за вашия неуспех?
11-03-2009 - 10:59:31
avatar
[forum.imoti.net]

Re: Купувам апартамент в София до 35 000 EUR, спешно
Изпратено от: buhemaa
Дата: March 11, 2009 10:06AM

"Здр.Предлагам на вашето внимание много доър поддържан 2ст апартамент 62кв в Божурище. Топ център. Много комуникативно място. На 1.5 км от Метро магазина и 3км от Люлин . Тих и спокоен район. Цената е 40000Е. Намалили сме я от 50000 съобразно кризата в момента.Спешно се продава а по принцип реалната цена в момента е около 45000е. Ако имате интерес се обадете на тел 0889544901. Частно лице съм."

Само да питам вие ли бяхте с реалната цена, който ми давахте тези съвети:

"PRODAVA4 DALE4 SAM OT MISALTA DA SI PRAVIA REKLAMA VIJ SAMO KAK SE IZLOJI S CENITE VIJ TOVA KADETO SI GO DAL ZA KAKVI APARTAMENTI STAVA VAPROS NA POSLEDNIA ETAJ ZA REMONT I STAR PANEL--MOETO JILISHTE E NAI NOVIA PANEL I E V OTLI4NO SASTOIANIE STAVA ZA NANASIANE .....PREDI DA VZIMASH OTNOSHENIE VI EDNITE POSLE DRUGITE....."

Огледи поне имате ли за "най-новия" панел от преди 20 години? *huh*

Автоматичен подпис: [www.investor.bg] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net]

"До 2060 г. българското население ще се стопи с 27%, но в София ще нарасне с 45% до 1, 87 милиона души..." Кога се купува недвижим имот - когато цениТЕ падат или когато вървят на горе?



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2009-03-11 11:03 от Продавач.
Re: Работят АНИ
11-03-2009 - 14:16:35
Предлагам на вашето внимание много доър поддържан 2ст апартамент 62кв в Божурище. Топ център. Много комуникативно място. На 1.5 км от Метро магазина и 3км от Люлин???-И още колко до центъра на София?

Една сутрин пътувах от Божурище(метро) в 8 сутринта до подуене за 1 час. и 20 мин

от караулката до орион стигнах за 40 минути!!!!

и то с кола. Ако бях с рейса -просто незнам-сигурно на обяд.





Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2009-03-11 14:17 от KUPUVAC.
Re: Работят АНИ
11-03-2009 - 14:22:11
В момента се предлагат апартаменти в Сухата река - 65 квадрата Панел за 45999 Е. От там до паметника на Васил Левски се стига пеша за 40 мин. + още 15 до миннистерки съвет ако се мине по Вл.Вазов и после по Дондуков!!!
Re: Работят АНИ
11-03-2009 - 14:45:40
avatar
KUPUVAC Написал:
-------------------------------------------------------
> В момента се предлагат апартаменти в Сухата река -
> 65 квадрата Панел за 45999 Е. От там до паметника
> на Васил Левски се стига пеша за 40 мин. + още 15
> до миннистерки съвет ако се мине по Вл.Вазов и
> после по Дондуков!!!


Ама не е в "Топ център"-а на Божурище нали? :]

Автоматичен подпис: [www.investor.bg] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net]

"До 2060 г. българското население ще се стопи с 27%, но в София ще нарасне с 45% до 1, 87 милиона души..." Кога се купува недвижим имот - когато цениТЕ падат или когато вървят на горе?
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход