Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Работят АНИ

Публикувано от buhemaa 
Re: Работят АНИ
13-01-2009 - 20:35:32
i v nai silni godini bozuriste e bozuriste....Nikoga ne e imalo interes kam apartamenti tam...ili po tohno imalo e slab interes i malko prodazbi...ani ne sa ti vinovni...iMAS LI OGLEDI ...na tazi cena...ani predlagat li ti go vaobste ili si vartyal tel i si mislis he stom si se obadil v ani si klient..imas li skluhen dogovor s ani..kadeto da ima vizirani prava i zadalzenia..predlagas li go sam v reklama..ako e da zasto ani sa ti vinovni..nali si go prodavas sam golam kasmet trabva da te spohodi na cena ot 36000e *sos* *sos*
Re: Работят АНИ
13-01-2009 - 21:06:16
avatar
turbozol Написал:
-------------------------------------------------------
> Как да продадете...Имайте пред вид ,че пазара е
> куц...Това ,че вие сте намалили цената не означава
> ,че това е цената..и 500е в момента са
> значими...Трябва да се предизвика ИНТЕРЕСА на
> купувачите..Ако продавате с много ани ..е
> трудно...Ако апартамента е" разнесен" на много
> ани ..просто забравете ,че някой работи КАЧЕСТВЕНО
> за Вас.Ако работите с ани изберете не повече от
> две ани..по ваш избор...Ако имате време да
> продавате сам и знаете как ..рекламирайте сам без
> ПОВТАРЯЩИ СЕ се обяви ..ПО ТРУДЕН ВАРИАНТ..и
> накрая бих добавил цена и търпение ..желая успех..


Присъединявам се на 100% към коментара на съфорумеца и колега брокер turbozol!
Тъй като доста добре познавам Божурище, а също и Люлин мога да кажа на пусналия темата с призив към агенциите, че ние (аз също съм брокер) сме свикнали с подобни упреци - "Ами те агенциите нищо не направиха и аз за това правя еди какво си..."

Първо - вече има двустайни панелки на цена като вашата, но не в Божурище, а в Люлин.

Второ - да живееш в Божурище е сто пъти по-приятно от колкото в Люлин, но ако живееш там в къща, а не в панелен апартамент.

Трето - като цяло към панелките интереса е изключително слаб в момента, защото всички очакват цените им да паднат още и очакването ще продължи още около 6 месеца, а може и година през което време цените им едва ли ще растат, а ако двустайния ви се намира в Божурище просто няма смисъл в момента да продавате...

Четвърто - януари до март е най-слабия по традиция сезон за продажба на имоти, а тази зима ще е най-слабия сред слабите сезони за последните сигурно 4-5 години.
А януари пък традиционно е най-слабият сред 12-те месеца на година за продажба - службата по вписванията не работи почти до края на месеца по традиция, а отделно при минус 15 градуса не много хора обичат да ходят на огледи...

Пето - ако нещо не ви е ясно прочетете отново горните 4-ри точки *book*

*write* *pardon*

Автоматичен подпис: [www.investor.bg] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net]

"До 2060 г. българското население ще се стопи с 27%, но в София ще нарасне с 45% до 1, 87 милиона души..." Кога се купува недвижим имот - когато цениТЕ падат или когато вървят на горе?



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2009-01-15 13:30 от Продавач.
Re: Работят АНИ
13-01-2009 - 21:08:28
Няма цена, на която имот да може да се продаде спешно в този момент. С АНИ или без АНИ. Аз и в най-добрите години не съм обещавал срокове на клиентите. Цени съм обещавал и съм изпълнявал обещанията си, но срокове никога.
Вярно е, че от Божурище до ЦУМ се стига по-бързо отколкото от Младост. С обществен транспорт или с кола. Поне докато пуснат метрото до Младост ще е така.

КОГАТО КАРТАТА И ТЕРЕНЪТ НЕ СЪВПАДАТ, ВЯРВАЙТЕ НА ТЕРЕНА.
Стара военна аксиома
Re: Работят АНИ
18-01-2009 - 10:32:01
ZNA4I na takava cena taq kvadratura v lulin ne moje da se nameri takav apartament ako mi govorite za ciganskite blokove v LULIN(da saglasen sam daje sa i po evtini)==DO kolkoto za Bojurishte az ne mu pravia reklama samo poglednete saita na bojurishte vijte cenite vijte komunikaciite i shte vidite 4e 100 po dobre ot LULIN=OBELIA=NADEJDA =DRUJBA=GORUBLIANE==I OSHTE PONE 15KV MOGA DA IZBROIA== smiling smiley
АНИ работят, но продавачите не ги слушат и си патят...
19-01-2009 - 10:02:37
avatar
Не се вслушвате в чуждо мнение май, а търсите помощ... Разгледайте офертите и ще се убедите, че на такава цена и на такава квадратура има и по-евтини от вашия в Люлин и те не са в Люлин 5 или в цигански блокове. А комуникациите какво казвате за тях? В божурище може би има метро? Или може би е по-близо до центъра? Струва ми се, че не търсите съвет във форума, а се опитвате да правите реклама на панелката си... *yes*

Автоматичен подпис: [www.investor.bg] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net]

"До 2060 г. българското население ще се стопи с 27%, но в София ще нарасне с 45% до 1, 87 милиона души..." Кога се купува недвижим имот - когато цениТЕ падат или когато вървят на горе?
Re: Работят АНИ
19-01-2009 - 10:39:37
Може и да си прав, но това няма никакво значение. Просто трябва да се появи човек с пари, който да споделя възгледите ти за Божурище. Един ти трябва.

КОГАТО КАРТАТА И ТЕРЕНЪТ НЕ СЪВПАДАТ, ВЯРВАЙТЕ НА ТЕРЕНА.
Стара военна аксиома
Re: АНИ работят, но продавачите не ги слушат и си патят...
19-01-2009 - 11:10:55
Продавач, защо говориш на изуст? Къде видя апартамент, с описаните параметри, в Люлин за по-малко от 44000е? Ако майка ти е решила да си подарява апартаментчето в Люлин е друг въпрос. Човека чисто и просто пита има ли
АНИ, която да му намери клиент. Не си оправдавайте некадърността и липсата на клиенти с недостатъците на имота. Като не можете да намерите клиент не можете това е, кво се заяждате - не било хубаво мястото, ама бил панел, ама цената била висока.... Продавач, аз на теб тристаен в Лозенец да ти дам за 50000евро съм сигурен, че пак няма да му намериш купувач.
В Божурище е много хубаво за живеене, цената не е лоша. Не се отчайвай, просто пазарът е такъв, хората нямат с какво да купуват, поради затрудненото финансиране от страна на банките, а малкото останали кешови клиенти много се пазарят и размотават. Просто изчакай известно време, а до тогава може да пробваш да го отдаваш под наем. Успех.
Re: Работят АНИ
19-01-2009 - 11:57:38
avatar
1. Тино ли си какъв си мери си приказките и спазвай добрия тон!
2. Продават се доста двустайни по 65кв.м. в Люлин до около 50000 евро, а дали някой би спестил 5 хиляди евро за да живее в Божурище вместо в Люлин - едва ли!
3. Има и по-евтини апартаменти кликни тук!!!
4. Не се заяждаме, а съвсем откровенно запознаваме човека с пазарните условия - нещо, което ти не можеш да направиш, но за сметка на това се опитваш да говориш за майка ми и да коментираш какво според теб аз мога да направя и какво не мога. Моето мнение, е че човек ако няма какво да каже е по-добре да си замълчи - в твоя случай е именно така. Виждам, че щом без изобщо някой да се обръща към теб се заяждаш значи има за какво. Ако имаш имот в Божурище - няма лошо, но ако приемаш истината за пазарните условия лично значи имаш проблем, който не може да бъде разрешен.
*book* *book* *book* *book* *book* *book*

Автоматичен подпис: [www.investor.bg] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net]

"До 2060 г. българското население ще се стопи с 27%, но в София ще нарасне с 45% до 1, 87 милиона души..." Кога се купува недвижим имот - когато цениТЕ падат или когато вървят на горе?



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2009-01-19 12:01 от Продавач.
Re: Работят АНИ
19-01-2009 - 16:12:44
PRODAVA4 DALE4 SAM OT MISALTA DA SI PRAVIA REKLAMA VIJ SAMO KAK SE IZLOJI S CENITE VIJ TOVA KADETO SI GO DAL ZA KAKVI APARTAMENTI STAVA VAPROS NA POSLEDNIA ETAJ ZA REMONT I STAR PANEL--MOETO JILISHTE E NAI NOVIA PANEL I E V OTLI4NO SASTOIANIE STAVA ZA NANASIANE .....PREDI DA VZIMASH OTNOSHENIE VI EDNITE POSLE DRUGITE ..... smiling smiley
ozi
Re: Работят АНИ
19-01-2009 - 16:48:20
Имайте предвид ,че все пак имота не е в София и продажбите се реализират в по- дълъг период.Ако за 2-3 месеца нямате дори и един оглед значи цената е висока.Рекламирайте го по- активно и според мен с няколко агенции.От личен опит знам , че с една агенция продажба не става.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход