Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Работят АНИ

Публикувано от buhemaa 
Re: Работят АНИ
13-01-2009 - 11:26:29
DA tova e .Bojurishte e kvartal ako ne znaete.....na 3km ot LULIN vsi4ki vidove komunikacii
Re: Работят АНИ
13-01-2009 - 11:28:56
Ами при обява за 64 кв.м панел в Божурище за 44 000 Евро...не мисля, че която и да е агенция е виновна, че не може да се продаде!
Re: Работят АНИ
13-01-2009 - 11:31:59
Zna4i ot 5200 evro go smaknah na 44000 zapoznaite se s cenite na bojurishte i vijte 4e ne ste prav....Imam apartamen v mladost2 i za da stigna do centara e 2 pati po bavno ot Bojurishte..A ZA CENATA NIKOIA AGENCIA NE E KAZALA 4E E VISOKA..
Spored vas kakva triabva da e cenata????????
Re: Работят АНИ
13-01-2009 - 11:41:11
Я ми кажи, отиваш в някоя агенция и те ти казват "Свали цената на 30 000 Евро" примерно...ще им дадеш ли да работят по офертата...съмнявам се! Оставили са те сам да достигнеш до разни изводи!

Поста ми да не се счита за препоръка за нищо!



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2009-01-13 11:43 от hrabar.
Re: Работят АНИ
13-01-2009 - 11:45:03
Cenata ne e visoka no moga da smakna i oshte malko a izvodite sam si gi napravil..Za tova pisha tuk v foruma....I moga da vi kaja 4e ANI rabotiat mnogo po dobre v provinciata ot kolkoto v SOFIA tam niama kriza....
Re: Работят АНИ
13-01-2009 - 11:48:17
Как да продадете...Имайте пред вид ,че пазара е куц...Това ,че вие сте намалили цената не означава ,че това е цената..и 500е в момента са значими...Трябва да се предизвика ИНТЕРЕСА на купувачите..Ако продавате с много ани ..е трудно...Ако апартамента е" разнесен" на много ани ..просто забравете ,че някой работи КАЧЕСТВЕНО за Вас.Ако работите с ани изберете не повече от две ани..по ваш избор...Ако имате време да продавате сам и знаете как ..рекламирайте сам без ПОВТАРЯЩИ СЕ се обяви ..ПО ТРУДЕН ВАРИАНТ..и накрая бих добавил цена и търпение ..желая успех.. *sos*
Re: Работят АНИ
13-01-2009 - 12:13:19
Когато никой не купува домати, какво значение има колко струват?
Re: Работят АНИ
13-01-2009 - 12:52:10
buhemaa Написал:
-------------------------------------------------------
> Благодаря !!!!!!! това ме успокои!!!!!!Това
> доказва и работата на АНИ . Цената е атрактивна
> така че не мисля като Вас!!!!


Ако наистина беше атрактивна, вече да си го продал.
Пазарът има железни правила, бате.
Re: Работят АНИ
13-01-2009 - 12:54:02
buhemaa Написал:
-------------------------------------------------------
> Cenata ne e visoka no moga da smakna i oshte malko
> a izvodite sam si gi napravil..Za tova pisha tuk v
> foruma....I moga da vi kaja 4e ANI rabotiat mnogo
> po dobre v provinciata ot kolkoto v SOFIA tam
> niama kriza....


Аха... я иди в Ловеч и виж колко сделки с апартаменти правят АНИ-тата.
После иди във Видин. Ай стига разтяга локумите, ние да не живеем в Свазиленд?
Re: Работят АНИ
13-01-2009 - 17:44:13
Purko iavno si nedorasal broker ili mamino detence a lukumite si gi raztiagai ti iavno gi mojesh kalitko :g:
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход