Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Защо малоумни агенции предлагат имоти на собственици,които си предлагат имотите сами.

Публикувано от turbozol 
Re: Защо малоумни агенции предлагат имоти на собственици,които си предлагат имотите сами.
08-01-2009 - 19:30:24
avatar
turbozol Написал:
-------------------------------------------------------
> АЗ ЗНАМ КАКВО ПРАВЯ АМА ЗА ТЕБ НЕ СЪМ СИГУРЕН...че
> знаеш..нито какво пишеш ,нито какво мислиш..А моя
> въпросът е ясен.."каква им е делаверата"..отговора
> е да ги Е...вАТ И резултата е ,че няма да вземат
> стинки..Лошото е ,че само задръсват с обяви
> определено пространство и ме нервят като търся
> нещо...за себе си или за клиент..А дано се сетиш
> ,защо пиша.. Иначе нищо лично просто
> мнение..,черпи по бира ,че те светнах..

Ето биричката
*beer*
А да се сещаш за една агенция Витоша.Тя имаше далавера.Поразпитай истински брокери каква е.И сега схемата работи, ама ти требват поне 10 офиса.
Re: Защо малоумни агенции предлагат имоти на собственици,които си предлагат имотите сами.
08-01-2009 - 22:06:25
OwnerBG Написал:
-------------------------------------------------------
> turbozol Написал:
> --------------------------------------------------
> -----
> > Ами сетил съм се отдавна...и затова не се
> > занимавам с постотиите ,които
> визирам.Резултата е
> > ,че имам 3 офиса и отварям още един..., а
> ти?
>
>
> Е за чий .....й е темата, като ги знаеш
> нещата.Завиждам ти за офисите, и за новия който
> отваряш.Ама ко ши праиш в тез офиси с тея
> въпроси.Ей туй се питам.




*ok* *ok* *ok*
Re: Защо малоумни агенции предлагат имоти на собственици,които си предлагат имотите сами.
09-01-2009 - 16:10:04
Имаш е една агенция Витоша ....най големите боклуци ...!!!!Всички ги кълняха и псуваха..иникой не ги щеше..Ако това са истинските брокери които трябва да питам по добре да си резна .........е.. *xxx* Мерси за биричките..,връщам жеста *beer*
Re: Защо малоумни агенции предлагат имоти на собственици,които си предлагат имотите сами.
09-01-2009 - 16:16:06
avatar
turbozol Написал:
-------------------------------------------------------
> Имаш е една агенция Витоша ....най големите
> боклуци ...!!!!Всички ги кълняха и псуваха..иникой
> не ги щеше..Ако това са истинските брокери които
> трябва да питам по добре да си резна .........е..
> Мерси за биричките..,връщам жест

Ето биричка за да върви сладинко приказката *beer*

За агенция Витоша не говори лошо, че тя роди доста брокери които сега са от най големите експерти.Отвори скорошни вестници и ще ги познаеш. *pardon*
Re: Защо малоумни агенции предлагат имоти на собственици,които си предлагат имотите сами.
09-01-2009 - 16:16:34
АРГОНАФТЧЕ-Не повтаряй като папагал ,а мисли ако можеш ,ако ти е трудно ти давам съвет .Отиди на ресторант ,ако нямаш възможност за по евтино в някоя закусвалня..Поръчай си супа и започвай да ДУХАШ.. :}
Re: Защо малоумни агенции предлагат имоти на собственици,които си предлагат имотите сами.
09-01-2009 - 16:20:03
avatar
turbozol Написал:
-------------------------------------------------------
> АРГОНАФТЧЕ-Не повтаряй като папагал ,а мисли ако
> можеш ,ако ти е трудно ти давам съвет .Отиди на
> ресторант ,ако нямаш възможност за по евтино в
> някоя закусвалня..Поръчай си супа и започвай да
> ДУХАШ..


Ама ти така и с потенциални клиенти ли ................ :}
Re: Защо малоумни агенции предлагат имоти на собственици,които си предлагат имотите сами.
09-01-2009 - 16:31:37
avatar
OwnerBG Написал:
-------------------------------------------------------
>
> А да се сещаш за една агенция Витоша.Тя имаше
> далавера.Поразпитай истински брокери каква е.И
> сега схемата работи, ама ти требват поне 10 офиса.


Основната "далавера" на агенция Витоша беше, че всеки читав брокер избягваше да работи с нея. И че някои "колеги" от там, изядоха боя.........
Разбира се, успяваха и клиенти да си докопат- взимат ти офертата, дават по- ниска цена, че да излезе преди твоята в обявата и като им се обади клиент, се свързват с теб.....
Re: Защо малоумни агенции предлагат имоти на собственици,които си предлагат имотите сами.
09-01-2009 - 16:33:44
С потенциални клиенти никога..само тук във форума..отговарям така на тъпотиите ..
Иначе не..!!!!Пусни една анкета за ани Витоша и ще се убедиш сам за това което казвам!!!Иначе и аз от време на време чета *book* ..Още сричам ама "ша се опрая.."
ани ВИТОША най -големите измекяри в бранша ..!!! smoking smiley
Re: Защо малоумни агенции предлагат имоти на собственици,които си предлагат имотите сами.
09-01-2009 - 16:36:11
Ако няма защо, ЗАЩО да го правят? *ok* А не ви ли е хладно с тая бира? *drink1*
Re: Защо малоумни агенции предлагат имоти на собственици,които си предлагат имотите сами.
09-01-2009 - 17:45:46
БРОКИ -еВАЛА ,ЧЕ МЕ СВЕТНА за червеното винце..Друго си е зимата..А на въпроса ако няма защо,защо да го правят??Отговарям в момента,защото няма какво ДРУГО да правят.. тоест ниско ниво...Бих те черпил червено вино ,но само ако си дама..Иначе изпадам в неловко положение.. eye popping smiley
За съжаление, не можете да отговорите на тази тема. Тя е затворена.