Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

защо е хубаво да си притежаваш недвижими имоти

Публикувано от emiliano 
защо е хубаво да си притежаваш недвижими имоти
09-01-2009 - 14:33:13
Коренът на сегашната криза е в диференциала между виртуалните електронни пари, които дори не са и хартийки дори камо ли злато или други осезаеми активи, и парите ако ще и да са камъни на полинезийски остров. Електронните пари са само числа, генерирани по неясен чисто математичвски (условен) начин в балансите на финансовите институции и зад тях на практика няма никаква реална стойност.
Естествено, че момента на истината винаги рано или късно настъпва и някой плаща сметката. Нещата, разбира се ще се оправят, но този който повечето му персонални активи фигурират като числа някъде си, в някакви записи - акции, облигации или депозити дори би трябвало да се притеснява.
:ami: *drunk* *drunk* smiling smiley smiling smiley
Анонимен потребител
Re: защо е хубаво да си притежаваш недвижими имоти
10-01-2009 - 14:24:46
Аз пък си мисля, че всичко тръгна от ипотечната криза - т.е. даваха се пари срещу обезпечение недвижими имоти, чиято стойност явно е била или станала в последствие по-ниска от парите, които са дадени насреща.
Re: защо е хубаво да си притежаваш недвижими имоти
10-01-2009 - 16:05:40
Аз пък мисля,че кризата е и политическа.."ц..............ин "стана президент в САЩ.. евреите ,може и да са сърдити..де да знам после идват и икономическите причини.. *sos*
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход