Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Въпрос

Публикувано от borianat 
Въпрос
05-01-2009 - 11:54:24
Здравейте, ЧНГ на всички посетители които бих искала да попитам следното и ако някой може да ми отговори ще бъда много благодарна. През ноември 2008 г. обявихме на агенция апартамента ни за продажба, но до момента не е продаден и със съпруга ми решихме да се откажем от нея и да го дадем под наем през пролетта. Интересува ме има ли някакъв срок да се откажем от тази продажба(не сме подписвали никакъв договор, защото ни е позната собственичката), какъв е той и как става това.
Re: Въпрос
05-01-2009 - 13:06:09
Здравейте и Ч.Н.Г. ! След като нямате подписан договор с колегите от агенцията, коректността изисква да им се обадите и да им съобщите новото си решение, не сте обвързани със срок. Жилището е ваше, решението - също.
Re: Въпрос
05-01-2009 - 15:12:09
Много ви благодаря за отговора желая Ви много професионални успехи и спорна нова година
Re: Въпрос
05-01-2009 - 15:21:00
Абсолютно подкрепям! Предупредете ги по най-бързия възможен начин, защото те вероятно го рекламират, а и може да се стигне до конфузната ситуация да искат да доведат клиент, а да не се продава. Ако не сте променили отношението си към агенцията по някаква причина, обявете го за отдаване под наем пак при тях.
На мен днес ми се случи да имам клиент с решение за покупка на имот, който продължавам да рекламирам за продажба, а огледа беше преди НГ, а собственика взел, че го дал на приятел под наем и аха да ми се обади, ама не ... :}
Re: Въпрос
05-01-2009 - 15:28:00
Вече го направих и нямаше проблеми от страна на агенцията. Благодаря много.smiling smiley))))))
Re
05-01-2009 - 23:36:42
....



Редактиран 3 път(и).Последна редакция на 2010-02-11 08:40 от zalagania.
Re: Въпрос
06-01-2009 - 12:45:03
avatar
zalagania Написал:
-------------------------------------------------------
> дайте ми информация за апартамента снимки и ще ви
> намеря куповач 4% комисиона за мен гарантирам ви
> ,че ще го продам няма повече какво да пиша просто
> не обичам приказките а работата и резултатите

Тук не е място за сделки! Пише се "купувач", изреченията започват с главна буква и завършват със съответния препинателен знак. Представям си какъв предварителен договор ще напишеш. Че и 4% комисиона........... :]
Re: Въпрос
06-01-2009 - 14:32:29
zalaganiq-то да не е салам бе брат че ще го продадеш,пиши коя агенция си ако ти стиска
Re: Въпрос
06-01-2009 - 14:56:48
Zdraveite, predpolagam 4e ste brokeri, taka 4e veroiatno 6te mojete da mi otgovorite. Interesuva me agencia, koiato mi prepora4aha, no ne poznavam. Stava duma za Triada- niakoi 4uval li e?
Re:
06-01-2009 - 15:26:28
...



Редактиран 3 път(и).Последна редакция на 2010-02-11 08:39 от zalagania.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход