Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Да го махам ли?

Публикувано от salvador 
Re: Да го махам ли?
14-08-2008 - 22:27:47
avatar
dragula Написал:
-------------------------------------------------------
> Малко е рисковано да се произнасям без да съм го
> видял, но и аз мисля, че и на 45 ще се продаде.
> Много зависи на колко минути е пеша от станция
> Обеля на метрото.
> Преди две седмици имахме предварителен договор за
> 65.35 кв.м. двустаен панел в Надежда1 за 72000Е.
> Хубав като даденост - място и разпределение, но за
> ремонт.

Не мисля, че на този етап може да се сравни Надежда с Обеля. На колкото и да е от метрото, ако по пътя си виждаш тълпи цветнокожи..........
А, както разбирам, е точно така. Ако и в блока,или входа си ги имат, цената е много добра.


Re: Да го махам ли?
14-08-2008 - 23:16:16
Много буквално ги възприехте цветнокожите.То друг път пеша просто няма.Алтернативата е трамвая за една спирка.
Днес ходих до там с идеята да поразгледам квартала.Явно отдавна не съм ходил ,защото преди от терасата се виждаше един огромен изоставен строеж.Сега се е превърнал в училище "Дружба".Доста луксозно иглежда.
wal
Re: Да го махам ли?
18-08-2008 - 11:47:58
salvador Написал:
-------------------------------------------------------
> Много буквално ги възприехте цветнокожите.То друг
> път пеша просто няма.Алтернативата е трамвая за
> една спирка.
> Днес ходих до там с идеята да поразгледам
> квартала.Явно отдавна не съм ходил ,защото преди
> от терасата се виждаше един огромен изоставен
> строеж.Сега се е превърнал в училище
> "Дружба".Доста луксозно иглежда.


Зна4и блокове на 1 спирка от метрото в Обеля няма „ а на 2 smiling smiley на една спирка е 30п-ка
После хем не познавате квартала, хем се жалвате, 4е няма друг път до метрото confused smiley
После апартамента с изто4но изложение как е тъмен- кое е го затъмнява?
После у4илища "Дружба" е построено от половин година–нали правите ремонт за да зарадвате младо семейство от софийската гара :g: - как не го видяхте от мра4ната изто4на тераса???
После Обеля е един от тихите и спокойни софийски "гета" smiling smiley
И после ....Какъв ви беше въпроса? -дали да продавате или не , и на каква цена- ами защо не се обърнете към агенция , 4е да се ориентирате ??? Както за никъде не бързате- пускате по-високата и корегирате ....само дето ми се струва, 4е не това е била темата winking smiley
П.С. Дали и в обявата за продан ще сте така коректни winking smiley или това е за нещо друго?
Re: Да го махам ли?
18-08-2008 - 13:48:01
> Зна4и блокове на 1 спирка от метрото в Обеля няма
> „ а на 2 на една спирка е 30п-ка
> После хем не познавате квартала, хем се жалвате,
> 4е няма друг път до метрото
> После апартамента с изто4но изложение как е тъмен-
> кое е го затъмнява?
> После у4илища "Дружба" е построено от половин
> година–нали правите ремонт за да зарадвате младо
> семейство от софийската гара - как не го видяхте
> от мра4ната изто4на тераса???
> После Обеля е един от тихите и спокойни софийски
> "гета"
> И после ....Какъв ви беше въпроса? -дали да
> продавате или не , и на каква цена- ами защо не се
> обърнете към агенция , 4е да се ориентирате ???
> Както за никъде не бързате- пускате по-високата и
> корегирате ....само дето ми се струва, 4е не това
> е била темата
> П.С. Дали и в обявата за продан ще сте така
> коректни или това е за нещо другo

От агенцията ми е ясно какво ще чуя.Това е все едно да влезете в магазина и да питате продавачката: "тази стока хубава ли е,за да си я купя"...Нали не очаквате да каже,че стоката не струва и е по-добре да минете утре,когато са докарали по-хубава.Така,че...ако отида в агенция с идеята да продавам,едва ли ще ме върнат.Не знам как ги виждате нещата,но мен ме съмнява да ме върнат и да ми кажат да дойда примерно след 3 месеца...много ме съмнява...

Обявите за продан са си просто обяви.За това има огледи и винаги има субективен елемент.За мен тоя апартамент е тъмен,на друг може да му се стори прилично светъл.Относително е.

Иначе...да...темата беше за това хората да си напишат мнението какво биха направили на мое място.Не,че не може да стои така още 2 или 3 години.Просто след 2 или 3 години ще имам същия проблем и пак ще трябва да му търся решение.
Re: Да го махам ли?
18-08-2008 - 17:23:15
Ако продадеш чрез агенция, ще дадете общо 2000-3000 евро заедно с купувача. Съществува риск от измама при плащането. Ако купувачът е с кредит, това означава доста време и документи и от двете страни. Дотук вариантът със съседката печели.
Дали цената на този точно имот ще скочи драстично или не, не бих се наела да гадая.
Мисля, че не е правилно да гледаш на него като на дупката, която описваш. Дадено жилище, което е дом за някого от няколко десетки години, за него си е хубаво. И не можеш да го убедиш в обратното. winking smiley
Re: Да го махам ли?
19-08-2008 - 04:39:10
Не каза на кои етаж е.ако не е 1ви и последен мисля че сха му вземеш 43-44000 еуро. я виж съседката дали не е навита и на толкоз. прожери как вървят в тоя квартал ,търсачкака за това е направена.
Re: Да го махам ли?
19-08-2008 - 10:49:26
търсачката е само да те заблуди нямат нищо общо цените които са обявени тук с реалността, малко ама съвсем малко по реални са тези на сайта на мирела - статистика за цените но не офертни където са пълни глупости а тези които ги дават на реално сключени сделки.
този сайт ми дава цени за гео милев и редута с над 600 евро над това което пазарувам аз директно от строители!!!



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2008-08-20 21:56 от Misioner.
Re: Да го махам ли?
19-08-2008 - 16:04:31
Айде пак реклама.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход