Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Да го махам ли?

Публикувано от salvador 
Re: Да го махам ли?
12-08-2008 - 11:57:33
Търсене има.Само от началото на годината са идвали 3-4 пъти някакви напълно случайни хора да питат дали се продава.Не знам брокери ли са,какви са...почти винаги като отида,съседите ми казват,че някой е питал за тоя апартамент.То вече му личи и през улицата,че е необитаем.
Re: Да го махам ли?
12-08-2008 - 12:00:44
Приятел взимай тези 40 хиляди дето ти ги предлага комшийката. ВЗИМАЙ И БЯГАЙ...ако чакаш до края на годината да стане 45хил...ами чакай...Годо!
Re: Да го махам ли?
12-08-2008 - 12:15:28
Салвадор поне пробвай месец два съседката няма да избяга, при положение, че няма оферти под 48к няма логика да го продаваш за 40к пък незнам може да има някаква непонятна за мен. Това, че на тебе не ти харесва не значи, че няма пациенти на които ще им пасне поне опитай. После сподели интересно ще е.
Re: Да го махам ли?
12-08-2008 - 20:21:02
че обеля си е център. докараха метрото до там
Re: Да го махам ли?
12-08-2008 - 20:39:39
Ако верно и сега има луд да даде толкова пари, не го разубеждавайте човека. На Тодор Каблешков има една жълта кооперация /има търговски комплекс "Френдс" отдолу, съвсем близо до Била на бул. България - докарали са
я добре и е с настилки, верно холът е на мокет, но искат 1100 евро/м2/.

Ако той РЕАЛНО може да ги вземе тези пари и то кеш...за панелка едностайно преустроено на двустайно "за 3 дни"...както казва камелия "казва мерси и бяга".

Има толкова непродадено ново строителство, че не знам кой ще се нахвърли като бесен на панелки-лелки /за панел 20 г. значи, че е на средна възраст/ в Обеля, дето чак пък ще им се качи цената...

Друг е въпросът дали има нужда да я продава и какво ще ги прави тези 40000 евро. щото тя нуждата може да изникне, но ако има човекът малко свободни пари може да си купи друго, някой каза виличка - супер в сравнение с необитаема от години панелка в моя любим квартал...

Като човек с все още свободни пари, няма да ми мине през акъла да я купя тази гадост, освен ако не я даде до 17-18 000. Но за всеки влак има пътници, а за неговия има човек, който стои на касата да си купи билет.
Re: Да го махам ли?
12-08-2008 - 21:07:49
Малко е рисковано да се произнасям без да съм го видял, но и аз мисля, че и на 45 ще се продаде. Много зависи на колко минути е пеша от станция Обеля на метрото.
Преди две седмици имахме предварителен договор за 65.35 кв.м. двустаен панел в Надежда1 за 72000Е. Хубав като даденост - място и разпределение, но за ремонт.

КОГАТО КАРТАТА И ТЕРЕНЪТ НЕ СЪВПАДАТ, ВЯРВАЙТЕ НА ТЕРЕНА.
Стара военна аксиома



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2008-08-12 21:10 от dragula.
Re: Да го махам ли?
12-08-2008 - 22:03:12
не само бих го махнал , ами даже бих и почерпил ...а и цената маи си я бива smiling smiley
Re: Да го махам ли?
12-08-2008 - 22:43:48
Вземай и бягай - а как ще си вложиш парите е друг въпрос.
Re: Да го махам ли?
12-08-2008 - 22:44:56
Нямам идея на колко минути е от метрото...с трамвая е на една спирка.Пеша...се минава покрай бивака на местните цветнокожи.Едва ли някой би се интересувал от точно този маршрут.РЕално са не повече от 15 мин,защото метростанцията се вижда.
Re: Да го махам ли?
14-08-2008 - 19:48:41
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход