Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Моля помогнете ми!!! Искам инфо. за пазара на недвийими имоти във Велико Търново
10-08-2008 - 13:55:23
Искам да зная наи актуалната информация на пазара за недвижими имоти във Търново , моля които има такава инфо. да ми пише благодаря предварително ! smiling smiley
Re: Моля помогнете ми!!! Искам инфо. за пазара на недвийими имоти във Велико Търново
10-08-2008 - 14:37:41
Каква по-точно информация искаш - райони, цени, инфраструктура ?
Re: Моля помогнете ми!!! Искам инфо. за пазара на недвийими имоти във Велико Търново
10-08-2008 - 20:33:20
Инфо. за цени и инфраструктура ..... брагодаря предварително!
Re: Моля помогнете ми!!! Искам инфо. за пазара на недвийими имоти във Велико Търново
10-08-2008 - 23:00:03
Здравей,

Не ми помагаш особено, нещо специфично за Търново - внимавай дали имота не е на насип или старо дере - все пак района е земетръсна зона.

За районите -
1. Център, Широк център - всичко е наблизо, 3 парка, вярно малко поокастрени напоследък, училища, кръчми, аптеки, ако си любител на живота без кола, това е идеално място. Основно тухла. На места презастроено, но има и доста тихи и приятни местенца.

2. Акация, Картала - чист въздух и гледка, ако я имаш. 1 училище, малко паркче. Не е лошо като цяло, зависи какво ще стане с оставащите гори. Картала го попрезастроиха. Тухла. Слизането надолу е като мечките, особено зимата.

3. К.Фичето - добра инфраструктура, парк, наблизо са всички нови хипермаркети. Гледка няма. Всякакво строителство. Близо до новата индустриална зона.

4. Бузлуджа - малко е отдалечен от центъра, а и няма парк. Но другата инфраструктура я има. Основно панели. Близо до новата индустриална зона.

5. Зона Б - по близо до центъра, но няма училище. Можеш да случиш на гледка, но може и да е за кратко. Панели + нова тухла. Презастроен.

6. Чолаковци - не е за препоръчване.

Варуша е много специфична, там за кола забрави. Асенова махала - само ако си професионален гид :-)

Цените виж ги сам по офертите, това което знам е в диапазона от 400 до 700 Е / м2 в зав. от района (т.е. от 5 до 1)
Голяма част от града е газифициран (1 и 2 със сигурност), от 3) до 6) има парно.


Ако питаш мен - търси 1) или 2). Не съм брокер. Успех !
Re: Моля помогнете ми!!! Искам инфо. за пазара на недвийими имоти във Велико Търново
11-08-2008 - 17:38:16
Благодаря за информацията но тя ми трябваше по друг повод , не искам да си купувам имот във Търново поне не за сега .... а ти със какво се занимаваш брокер ли си ??? moody smiley:
Re: Моля помогнете ми!!! Искам инфо. за пазара на недвийими имоти във Велико Търново
11-08-2008 - 22:51:08
То цените на инфраструктурата надали се различават драстично в различните градове. Задай въпроса си глобално, пък после смятай ....
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход