Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Моля помогнете ми!!! Искам инфо. за пазара на недвийими имоти във Велико Търново

Публикувано от blest 
Моля помогнете ми!!! Искам инфо. за пазара на недвийими имоти във Велико Търново
10-08-2008 - 13:55:23
Искам да зная наи актуалната информация на пазара за недвижими имоти във Търново , моля които има такава инфо. да ми пише благодаря предварително ! smiling smiley
Re: Моля помогнете ми!!! Искам инфо. за пазара на недвийими имоти във Велико Търново
10-08-2008 - 14:37:41
Каква по-точно информация искаш - райони, цени, инфраструктура ?
Re: Моля помогнете ми!!! Искам инфо. за пазара на недвийими имоти във Велико Търново
10-08-2008 - 20:33:20
Инфо. за цени и инфраструктура ..... брагодаря предварително!
Re: Моля помогнете ми!!! Искам инфо. за пазара на недвийими имоти във Велико Търново
10-08-2008 - 23:00:03
Здравей,

Не ми помагаш особено, нещо специфично за Търново - внимавай дали имота не е на насип или старо дере - все пак района е земетръсна зона.

За районите -
1. Център, Широк център - всичко е наблизо, 3 парка, вярно малко поокастрени напоследък, училища, кръчми, аптеки, ако си любител на живота без кола, това е идеално място. Основно тухла. На места презастроено, но има и доста тихи и приятни местенца.

2. Акация, Картала - чист въздух и гледка, ако я имаш. 1 училище, малко паркче. Не е лошо като цяло, зависи какво ще стане с оставащите гори. Картала го попрезастроиха. Тухла. Слизането надолу е като мечките, особено зимата.

3. К.Фичето - добра инфраструктура, парк, наблизо са всички нови хипермаркети. Гледка няма. Всякакво строителство. Близо до новата индустриална зона.

4. Бузлуджа - малко е отдалечен от центъра, а и няма парк. Но другата инфраструктура я има. Основно панели. Близо до новата индустриална зона.

5. Зона Б - по близо до центъра, но няма училище. Можеш да случиш на гледка, но може и да е за кратко. Панели + нова тухла. Презастроен.

6. Чолаковци - не е за препоръчване.

Варуша е много специфична, там за кола забрави. Асенова махала - само ако си професионален гид :-)

Цените виж ги сам по офертите, това което знам е в диапазона от 400 до 700 Е / м2 в зав. от района (т.е. от 5 до 1)
Голяма част от града е газифициран (1 и 2 със сигурност), от 3) до 6) има парно.


Ако питаш мен - търси 1) или 2). Не съм брокер. Успех !
Re: Моля помогнете ми!!! Искам инфо. за пазара на недвийими имоти във Велико Търново
11-08-2008 - 17:38:16
Благодаря за информацията но тя ми трябваше по друг повод , не искам да си купувам имот във Търново поне не за сега .... а ти със какво се занимаваш брокер ли си ??? moody smiley:
Re: Моля помогнете ми!!! Искам инфо. за пазара на недвийими имоти във Велико Търново
11-08-2008 - 22:51:08
То цените на инфраструктурата надали се различават драстично в различните градове. Задай въпроса си глобално, пък после смятай ....
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход