Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Мислите ли, че ще е добре да купя този сайт

Публикувано от penchev 
Мислите ли, че ще е добре да купя този сайт
17-01-2008 - 14:36:13
Мислите ли, че ще е добре да купя този сайт

http://www.selectbulgarianhome.com/

Дали си заслужава и дали цената е добра. Гледам, че има доста възможности.
Мерси за съветите.
Re: Мислите ли, че ще е добре да купя този сайт
17-01-2008 - 14:45:26
avatar
добър е , но зависи колко ти искат за него ????
Re: Мислите ли, че ще е добре да купя този сайт
17-01-2008 - 14:48:40
Няма форум :g:
Re: Мислите ли, че ще е добре да купя този сайт
17-01-2008 - 14:56:35
avatar
Naskata Написал:
-------------------------------------------------------
> Няма форум
.....................................
няма форум-но човека го иска да изкарва пари с него,пък и може да се добави впоследствие - всичко зависи от цената

Re: Мислите ли, че ще е добре да купя този сайт
17-01-2008 - 15:01:37
е те са я написали цената- близо 1 600 лв без ДДС
Re: Мислите ли, че ще е добре да купя този сайт
17-01-2008 - 15:17:32
avatar
Naskata Написал:
-------------------------------------------------------
> е те са я написали цената- близо 1 600 лв без ДДС


------------------
не съм обърнал внимание-за такава цена всичко е изгодно
тц
17-01-2008 - 15:24:55
avatar
Аз не бих го купил - дизайна не е нищо особено, а трите метра име не е предимство по-скоро е недостатък. Само си представи как диктуваш на някого по телефона буква по буква името на сайта за да го посети. Това е моето мнение.

Автоматичен подпис: [www.investor.bg] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net]

"До 2060 г. българското население ще се стопи с 27%, но в София ще нарасне с 45% до 1, 87 милиона души..." Кога се купува недвижим имот - когато цениТЕ падат или когато вървят на горе?
Re: тц
17-01-2008 - 15:28:25
Ма ми казаха, че можеш да си купиш друго име, каквото искаш и ще ти направят сайта с него..
Re: Мислите ли, че ще е добре да купя този сайт
17-01-2008 - 15:31:01
Аз мисля, че не е лош. Ето пълна информация [www.finishedwebsite.com]
Re: Мислите ли, че ще е добре да купя този сайт
17-01-2008 - 20:11:19
Вземи под внимание следните неща:

1) Domain name - трябва да е кратко, лесно-запомнящо се, трудно да се сбърка и да е най-много от 2 думи - при теб е от 3 думи. Не се помни лесно според мен.
2) Самият сайт - според мен е взет от template. Нали знаеш, че продават предварително разработени дизайни на сайтове, и ти само си избираш цветове. Те хората не крият, че е от темплейт. Виж в долния ляв ъгъл на сайта: [www.webdesignbg.com].
3) Посещаемост. Така като гледам е регистриран съвсем скоро: Регистриран: 27-Dec-2007 15:17 (преди малко повече от 2 седмици). В долният десен ъгъл има Web Counter ( ето го и линка: [bgcounter.com]), за да придобиеш представа за посещаемостта. Този сайт дори не е разработен още. Ти сега добре го рекламираш тук, в този форум, така че му се качва посещаемостта.
4) Важно е дали е правилно позициониран в търсачките. Тествай го. Има специални методи при създаването на сайта, чрез които може един сайт винаги да излиза на първа страница 3-ти или 4-ти например подред при зададени от теб ключови думи. Та отиваш в www.google.com и пишеш ключовите думи, които твоите клиенти биха написали. После гледаш на коя страница излиза сайта. Според статистиката хората търсят най-много до 10 страници. А ако сайта се появява до 3-тата страница в google.com е горе-долу добре. Ако се появява в първата страница - супер - направили са го като хората. Не ми се тества това сега. Тествай си го ти внимателно.
5) Не на последно място - каква идея имаш за сайта? Как ще го промотираш? Колко пари си склонен да вложиш, за да достигнеш добри дневни посещения и т.н. и т.н. Колко възвръщаемост очакваш?

А щях да забравя - има административна система за въвеждане на имотите, нали? Т.е. ти ще можеш сам да си въвеждаш имотите. Провери го и това. Би трябвало да е със система, ако не - направо искат да ти вземат парите.

Но като цяло според мен не си струва парите.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход