Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Мислите ли, че ще е добре да купя този сайт

Публикувано от penchev 
Re: Мислите ли, че ще е добре да купя този сайт
17-01-2008 - 20:20:12
Сега като се замисля за административната система - ако е добра - може и да си струва парите и то само заради системата.

П.С. Не се занимавам активно със сайтове. Имам един, който обаче аз не го управлявам.
Re: Мислите ли, че ще е добре да купя този сайт
18-01-2008 - 09:09:00
В сайта цялата информация ще мога да я променям - имоти, информации, текстове...
Re: Мислите ли, че ще е добре да купя този сайт
18-01-2008 - 09:12:42
Potential_Buyer,
онази фирма просто е правила сайта и казаха, че този дизайн си е измислен от тях и е само за този сайт. Освен това има пълна административна система.
Ясно ми е, че без реклама изобщо няма смисъл да имаш сайт.
Joe
Re: Мислите ли, че ще е добре да купя този сайт
18-01-2008 - 09:14:09
Търсачката му е доста проста.
Re: Мислите ли, че ще е добре да купя този сайт
18-01-2008 - 11:25:47
Napravi si bezplatno firmen sait na [www.pozvanete.com]

Kato go popyulnish s info - horata ot pozvanete shte ti aktivirat da rechem imotipenchev.pozvanete.com - i to bezplatno

Re: Мислите ли, че ще е добре да купя този сайт
18-01-2008 - 11:55:43
avatar
приятелю,един истински ПОРТАЛЕН сайт (електр. магазин , с логически дефиниции и пр.. ), примерно като Имоти . нет струва около
30 - 40 000 евра , отделно за реклама поне още толкова.........
има един принцип-който изпусне влака , или стои на едно място или тръгва пеша , второто е за предпочитане.
ако имаш излишни 1600 лв , дай половината да ти кажа какво да правиш........
ако искаш да направиш услуга на продавача на този "сайт" - на прав път си,ще успееш
:crazy:
Re: Мислите ли, че ще е добре да купя този сайт
18-01-2008 - 16:50:09
Пенчев, ти направи ли теста с google.com, защото ако не ти се появява в първите страници с резултати в google.com - не е добре направен. Голяма част от трафика се генерира от търсачките и това въобще не е за пренебрегване.

Аз продължавам да твърдя, че е темплейтски този сайт.
Re: Мислите ли, че ще е добре да купя този сайт
19-01-2008 - 09:57:21
Аз говорих с хората и ако не лъжат май сайта си има всичко, каквото трябва на един сайт.
Re: Мислите ли, че ще е добре да купя този сайт
19-01-2008 - 14:00:13
Отдавна съм харесала имотните сайтове на Webdesighbg.com - чиито сайт е предлаганият. Някои от тях имат много красив дизайн.
Обаче от опит знам, че е добре така да е направен административният панел за управление - да може клиентът САМ да влиза и да го актуализира лесно - т.е. да сменя САМ примерно снимки, чертежи и текст по отделните обяви поне.
Но за жалост повечето дизайнери нарочно така правят сайтовете, че трябва клиентът да контактува с тях, да им праща всичко за смяна на тях и те да го качват на сайта. Това е ужасно тромаво, обикновено не се постига нужният ефект, винаги са хиляди уточнения /да не говорим за неправилният правопис и форматиране на текст например от страна на дизайнерите - това мен лично ме дразни много .../
Всичко това е направено с цел да взимат допълнително пари за такава поддръжка - на всяко действие мин. по 20-50 лв. Накрая сайтът излиза много скъп.
Така че проверете това - кой и как ще го поддържа този сайт. Вие като имотна агенция ще имате нужда от непрекъснато обновяване на сайта.
Поздрави и успех smiling smiley
Re: Мислите ли, че ще е добре да купя този сайт
20-01-2008 - 11:31:50
Penchev, saita mai veche e prodaden, taka che ako ti si go kupil, uspeh !
Na men mi se struva dobra sdelka.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход