Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Ето, който иска да пазарува.

Публикувано от mobiman 
Re: Ето, който иска да пазарува.
28-04-2008 - 18:37:28
Много брокерска злоба започна да се лее последно време във форума,както и лични нападки.Май за някой хора нещата наистина не вървят на добре и започват да си изпускат нервите и да обиждат "играчи от противниковия отбор".Аз като доктор ви съветвам да е карате по-леко да не си докарате някой инфаркт,че тогава лошо.Май е вярна приказката,че "змията като умира най-много се гърчи и хапе".Не искам да обидя никой.
Успех на всички.
Re: Ето, който иска да пазарува.
28-04-2008 - 19:07:55
kompas Написал:
-------------------------------------------------------
> Англичани и ирландци в София НЯМА
> никога НЕ са купували а и НЕ ни трябват
> тук.

Тук си абсолютно прав, но не забравяй, че над 50% от парите на англичаните след първоначалната им инвестиция се завъртяха и след това пак дойдоха в София. Лично аз познавам няколко двойки, които си платиха част от жилището в София именно с пари от продажба на селски имоти на UK граждани.

Да, в София англичани не купуват, но купуваха хора от Банско, от Черноморието и от знайни и незнайни места в БГ именно с пари от UK.
Re: Ето, който иска да пазарува.
28-04-2008 - 20:23:02
Mobiman, поздравления за инициативата! clap: Тази тема ще има дълъг живот, особено ако си достатъчно инат да я поддържаш актуална. Ще се появят още много интересни линкове - предлагам ти да ги копваш в първия си пост. Ето и моя опит за принос към темата цък. Този ЧСИ като че ли си поддържа добре сайта и информацията му е актуална.
Още веднъж поздрави за инициативата!
Re: Ето, който иска да пазарува.
28-04-2008 - 22:11:03
компас, абе човече, защо да купуват хората в Бг по 3000 евро на квадрат след като по целият останал свят е по-евтино?

Ти къде би купил - във Виена и Брюксел за 800 евро на квадрат, В Берлин за 600 или в София на 1500 или 3000? Да не говорим за идеалните/реални части/качеството и прочее. Маями по-евтин от Бургас и Варна...
Остана сега да ми развиеш темата колко Бг е по-напред от Австрия и Германия.

и понамали малко децибелите да не се пръснеш от надуване.

а то от инфартките няма да избягате, сега се започва със липсата на сделки.
Никога не съм казал че март ще започнат да падат, казах че сривът ще е до края на годината. А той нещо избързва...Засега е срив на продажбите, който не преминава в срив на цените само заради тоталната дезинформация и лъжите.
Затова като ви тресне ще е като гръм от ясно небе.

Това което е добре всички продавачи да си набият в тиквите е че купувачи с пари няма. Всякакви дезинформации със фиктивни сделки на фантастични цени са смешни защото пари в джобовете на купувачите няма.

И туй като тези от БНБ упорито отиват към проваляне на валутния борд работата става наистина напечена.
Re: Ето, който иска да пазарува.
28-04-2008 - 22:15:08
значи не е виновен този дето раздува балона и накиснал хората а този дето казвал че имало балон и подлъгвал хората да не купуват.

Много интересна логика.
Това я иди да го обясниш на американците дето им продават къщите сега на търгове.

Сега и българите почват...
Re: Ето, който иска да пазарува.
28-04-2008 - 22:31:24
А ти можеш ли да ми обясниш защо като толкова много ти харесва уса /това съм го чел многократно по твои постове/
и при условие че сега къщите им са по 8000 $ според теб /тези къщички от картон който като духне вятър и цяла зима Мексиканците си палят печките от американските здрави къщички/.
ЗАЩО НЕ КУПУВАШ БЕ КУКУ ААААА.
Нали си бизнесмен с диплома по икономика
и невероятен борсов играч аааааааа.
Аз когато е трябвало съм купувал
многократно ти споменавам че
ще чакам такива като теб след години за да им продам
на подходящи за тях цени./но те определено няма да са 300 евро на кв./
Аз мога да не продавам и 5 и 10 години но като дойде време ще продам на колкото си искам
обещавам че ще те чакам да си дойдеш и да извадиш паричките от чиниите и ще те ударя като с чук
по главата като ти обявя цени подходящи за макро икономисти като теб.хахахаха. :} :} spinning smiley sticking its tongue out smoking smiley

Автоматичен подпис:
Моля Ви да приемете спокойно факта, че КРАХ НА ПАЗАРА на НИ в БЪЛГАРИЯ НЯМА.










Re: Ето, който иска да пазарува.
28-04-2008 - 23:21:58
Компас, нещо си объркал посоката.
Re: Ето, който иска да пазарува.
28-04-2008 - 23:32:43
кой ти каза че не купувам?

Аз чакам дъното в УС и се каня да купя една от тези американските къщички дето за нищо не стават (по 200 квадрата, с 2 гаража и басейн) а издържат по 100 години на хубаво място във Флорида.

на цени 1/3 от еквивалентата къща в Бояна.

и спри да се пениш, сериозно ти казвам, може да ти стане нещо а в европейска България лекарствата са скъпи.



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2008-04-28 23:34 от kuku987.
Re: Ето, който иска да пазарува.
28-04-2008 - 23:34:30
В Европа може да си струва да купиш след кризата в Испания или швейцария, може и Австрия или Италия.

Тези в Бг дето ще купуват по 3000 евро има да ги чакаш... ама ти си търпелив, аз знам. Я накупи още няколко че да има...



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2008-04-28 23:36 от kuku987.
Re: Ето, който иска да пазарува.
28-04-2008 - 23:45:36
компас, ама няма ли да се смилиш и да ми дадеш отстъпка? като на съфорумник?
малко милост няма ли у тебе бе човече?



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2008-04-28 23:49 от kuku987.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход