Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

bulgarina bil beden ho,ho,ho

Публикувано от emiliano 
Re: bulgarina bil beden ho,ho,ho
23-04-2008 - 15:26:30
ESTESTVENO SLED KATO NALOJIHA PLASHTANETO NA ZAPLATI PREZ KARTI ZA DA MOJE RABOTODATELIA DA LAPNE I KOMISIONNA OT BANKATA ZA DA IZBERE NEYA MNOGO YASNO CE NIKOI NE PLASHTA CASH, VE4E SME SAMO NA ELEKTRONNI RAZPLASHTANIA, ZA UTII MOJE I DA NIAMA NO SAMOLETITE ZA EGIPET I TUNIS SA PREPULNENI - За първите два месеца на годината българите са похарчили за почивки в чужбина 137,8 млн. евро :} :}
Re: bulgarina bil beden ho,ho,ho
23-04-2008 - 15:47:56
avatar
Znae6t Написал:
-------------------------------------------------------
> Вярно е българинът е много богат
> ха,ха,ха
>
> В Метро в Неделя на опашката от 9 човека , само
> двама купувахме cash .
>
> Да не можеш да извадиш 100 лева за една ютия ?!
>
> Абе богатство , кво да ти разправям........

Много добре знаеш,че на повечето хора им превеждат парите и пазаруват с карти. Особено по-младите го правят с удоволствие.......

Re: bulgarina bil beden ho,ho,ho
23-04-2008 - 17:44:28
С карта е хиляди пъти по-удобно, сигурен си ,че парите не са фалшиви и да откраднат картата няма как да източат парите ти . Софиянци са богати и други от големите градове също. Хората купуват главоломно.. особено оферта ако се появи 50кв. в Младост за 75хил.евро изчезва на секундата. Хотелите по Сандански са пълни до горе. Ресторантите навсякъде са пълни и те , за каква бедност говорим тогава..мога и да продължа ,ако мислите,че не е достатъчно.
Re: bulgarina bil beden ho,ho,ho
23-04-2008 - 17:51:01
Бедни за известна часто от хората. Виж ги онези дето купуват на зелено като невидели.

Чудят се какво да си правят парите и тъй като са глупави си пупуват имоти. Най-спокойната инвестиция
Re: bulgarina bil beden ho,ho,ho
23-04-2008 - 19:12:05
Във Велинград е резервирано всичко за празниците от преди два месеца. При средна цена за нощувка от 200 лева.
Медицинските сестри от градините ги ползват за място където си правят контактите с майчетата, чиито деца гледат срещу най малко 5 лв/час. Аз ползвам учителка от ДГ за чистене в къщи, само аз и плащам още половин заплата за да чисти в нас. Отделно ходи и при приятелка на жена ми.
Всъщност, обобщението ми е че е беден тоз който го мързи да бачка. И по света не се успява с една работа.
Re: bulgarina bil beden ho,ho,ho
23-04-2008 - 20:48:57
avatar
Абсолютно, навсякъде е пълно. Не по 200 лева на нощувка, ами по 200 евро дават, само и само да са на хотел....
Re: bulgarina bil beden ho,ho,ho
23-04-2008 - 21:05:03
Българина не е беден,щом ме питат кво да си купят и имат свободни пари за още два имота.Същия този човек сади марули салатата да му е по евтина с 40 стотинки и пита за имот айде каде го има това.А има каща 700 квадрата.Българина си мисли ,че е беден, но ако има два пъти повече си мисли, че е още два пъти по беден.
Re: bulgarina bil beden ho,ho,ho
24-04-2008 - 05:20:59
Аз също мисля, че българите не са никак бедни. Имам преки наблюдения от няколко населени места в Родопите. Там всеки има поне по една огромна къща локално и апартамент или два в София или Пловдив.
Но иначе непрекъснато се оплакват confused smiley confused smiley
Re: bulgarina bil beden ho,ho,ho
24-04-2008 - 09:39:59
Мизерия има по целия свят. Нормално е да го има и тук.

Но иначе хората имат пари, просто са алчни и искат повече

Много ни бива да гледаме в кошницата на съседа и да искаме това, което има и той.
Re: bulgarina bil beden ho,ho,ho
24-04-2008 - 09:44:40
Ама то къде го няма това.. не може всички да са облагодетелствани.. в целия свят хората са на кредит.. а тук всеки втори българин е със собствен имот.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход