Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Земеделска земя между Пловдив и кв.Коматево

Публикувано от briko 
Re: Земеделска земя между Пловдив и кв.Коматево
14-06-2008 - 07:36:22
Здравейте. Познавам отлично района! Мога да Ви бъда полезен - консултация, независима пазарна оценка, позициониране на имота в подходящия сегмент и т.н
За съжаление не мога да си позволя лукса да бъда безплатен :-)
Не бих желал да Ви засягам по какъвто и да било начин, но мисля че пътя по който тръгвате е абсолютно погрешен!
Рискувате да бъдете подведен от "консултанти", които дори не знаят значението на думата кадастър и не правят разлика например между имот в регулация, имот извън регулация със сменен статут и т.н
Не разчитайте на безплатни услуги :-)
Пример : Клиент, който безплатно се "посъветвал" с комшията си закупил имот. Когато погледнах скицата се оказа, че на практика си е закупил имот без път!
Рискувате да попаднете и в лапите на потенциални да ги наречем имотни "мафиоти"
Ако искате "да изиграете ситуацията" се посъветвайте с компетентен брокер! Иначе може да се окаже, че без да искате са"изиграли" Вас :-)
Ако се чувствате несигурен в 'морето" на недвижимите имоти, мога да бъда Вашият платен лоцман :-)
Re: Земеделска земя между Пловдив и кв.Коматево
14-06-2008 - 18:45:36
JULIAN.......имам лиценз по ЗКИР ...до скоро winking smiley
Re: Земеделска земя между Пловдив и кв.Коматево
14-06-2008 - 20:27:16
Привет Julian, благодаря за "безплатния" съвет да се пазя до колкото разбирам от ваши колеги. Мисля че сте прочели въпросите и отговорите публикувани тук и би трябвало да Ви е направило впечатление, че никъде не споменато "АНИ" или "БРОКЕР" по простата причина, че на този етап нямам нужда от такава помощ.
В бъдеще просто ще се обърна към добра проектанска организация.
Поздрави.
Re: Земеделска земя между Пловдив и кв.Коматево
14-06-2008 - 20:31:00
Грешка,споменавал съм "АНИ" :}
Re: Земеделска земя между Пловдив и кв.Коматево
14-06-2008 - 20:51:35
ОК :-) Но явно говорим на различни езици :-)
Успех :-)
Re: Земеделска земя между Пловдив и кв.Коматево
15-06-2008 - 17:37:58
Мерси,Джулиан smiling smiley
Не говорим на различни езици,разбрах те напълно,просто скоро разбрах, че на
съседния парцел са му сменили статута за жилищно строителство и отчасти са решили съдбата и на моя.

Поздрави.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход