Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Kade moga da namerya danni za imotite koito pritejava chovek, koito e pochinal a v naselenoto myasto ot kadeto e vsichko e izgoryalo

Публикувано от Kashmira 
Kade moga da namerya danni za imotite koito pritejava chovek, koito e pochinal a v naselenoto myasto ot kadeto e vsichko e izgoryalo
15-06-2008 - 21:07:28
Iskam da popitam kade v Sf moga da namerya informaciya po ime i egn za danni za ioti koito e pritejaval chovek koito e pochinal a v seloto ot koeto e arxiva e izgoryal i naslednicicite ne mogat da si poluchat nasldstvoto..kazaxa mi che v sf ima takav arxiv kade e toi ...Nadyavam se che shte mi pomognete. Blagodarya predvaritelno..Zapravix da kaja che seloto ne e v sf oblast, no mi kazaxa che tuk ima arxif za cyala Bulgaria.
Re: Kade moga da namerya danni za imotite koito pritejava chovek, koito e pochinal a v naselenoto myasto ot kadeto e vsichko e izgoryalo
15-06-2008 - 21:36:53
Май в нотариата могат да се правят такива справки. Но най-разумно според мен е да си наемеш компетентен адвокат, който дори при икономичен вариант да ти дава по някоя друга консултация.
Re: Kade moga da namerya danni za imotite koito pritejava chovek, koito e pochinal a v naselenoto myasto ot kadeto e vsichko e izgoryalo
15-06-2008 - 22:55:31
Blagodarya za barziya otgovor Solaroid...Nadyavam se da e tam..ako nyakoi vse pak e siguren za myastoto za takiva spravki shte sam blagodarna da potvardi...
Blgodarya vi predvaritelno.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход