Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Maistori i sled tqh..pak maistori!?

Публикувано от petra 
Maistori i sled tqh..pak maistori!?
27-02-2007 - 11:39:42
Zdraveite,kupihme jili6te,koeto ima izolacia otvun,a stenite otvutre sa s gipsokarton!Izvikah maistori da svur6at nqkoi dovur6itelni raboti,vzemaha mi parite,i sled sedmica vsi4ki steni bqha napukani.Doidoha sledva6tite,koito kazaha,4e predi6nite ni6to ne sa svur6ili i zapo4naha ot na4alo,i taka tova deistvie se povtori nqkolko puti,estestveno podkrepeno s golqma suma pari!Pozainteresuvah se za gipsokartona i mai se okaza golqm problem-4e vinagi 6te imam puknatini,4e hlebarkite 6te si jiveqt tiho i krotko zad stenite,4e moje bi nqma da moga da sloja ni6to vurhu tezi steni,za6toto nqma da izdurji gipsokartona.V momenta sum v dulboko 4udenie za sledva6tia maistor,koito stroql hotelite na edi si koi deputat v Bansko :} i mi kaza 4e stenite mi sa adski krivi i 4e 90% ot apartamenta mi e lej confused smiley !Kakvo da pravq ve4e neznam,mai po4nah da sujelqvam 4e ne stanah maistor ili 4e ne si namerih muj ot nqkoq brigada:ami: ,no neznam kak da si re6a problema!Trudno mi e da povqrvam ve4e na maistor! :g:
Re: Maistori i sled tqh..pak maistori!?
27-02-2007 - 12:20:37
petra, гипскартонът е материал, който се използва успешно отдавна по света... Може би проблемът са ти изпълнителите, не материала. Не ти е работа да търсиш ти решението, обърни се към хора от Ригипс или Кнауф, или им звънни да ти пратят бригада, която с това се занимава, имаче колкото самодейци, толкова мнения и приказки. Това, което трябва да се (до)оправи зависи от няколко неща:

1. На система ли са ти закачени плоскостите, или просто са лепени по стената.
2. слагана ли е мрежа преди да се шпакловат снадките и с какво е шпакловано.
3. Има ли още процеси на слягане на сградата, т.е. има ли и при други съседи опалвания от появяване на фуги и т.н., защото, да не дава господ може проблемът да е дебел и не само за теб.

Колкото до хлебарки - това е толкова възможно, колкото да ти живеят зад кухненския шкаф или библиотеката. Те не ядат гипскартон и вата, не се занимавай с глупости.
И накрая - не само по хотелите в ЕУ но вече и у нас има цели тоалетни с гипскартонени стени, на които висят бойлери, писоари, казанчета, чинии и т.н. (Метро например) да е паднало нещо? Всичко е въпрос на начин на закачване и използване на необходимите щипки шини и конзоли, тоест на разбиране и майсторлък.
Не се отчайвай и си намери хора, които ще ти свършат работа и не ги слушай,не им плащаш за да приказват.
Както в такситата....
Re: Maistori i sled tqh..pak maistori!?
27-02-2007 - 12:33:29
Blagodarq mnogo za otgovora,ama kato dava6 sumaluk pari se 4udi6 koi ptu da hvane6.A za gipsokartona,toi e lepen,sgradata e na 1god i uj sa slagani mreji4ki,tui vidqh 4e ima ostatuci ot tqh!
Re: Maistori i sled tqh..pak maistori!?
21-03-2007 - 00:25:37
:} :} :} Зависи кой ти влиза в къщата.
[www.bgphoto.net]
www.trit2002.com
snimka.bg/раздел окачени тавани.
Re: Maistori i sled tqh..pak maistori!?
24-03-2007 - 11:19:46
AMI VSE O6TE NE SUM STANALA GADATEL ZA DA PREDPOLOJA IDIOTITE KOITO VLIZATcool smiley ,6TOTO VSI4KI SA EDNI I SU6TI,UBEJDAVAT TI KAK 6TE TI GO NAPRAVQT,KOE NE E NARED I AIDE VUTRE SI S DVATA KRAKA,OSVEN DA VZEMA DA ZAVUR6A KATO 4ASTEN U4ENIK STROITELEN TEHNIKUM ILI NQKAKUV ZIDARO-MAZA4ESKI KURS.... confused smiley
Re: Maistori i sled tqh..pak maistori!?
24-03-2007 - 18:56:14
Моля стига с тая ШЛОКАВИЦА!
Re: Maistori i sled tqh..pak maistori!?
25-03-2007 - 16:54:28
Моля изкарайте тълковните речници clap: clap: clap:
Re: Maistori i sled tqh..pak maistori!?
31-03-2007 - 13:36:57
az sam edin maistor koito mnogo se vazmu6tava ot postapkite na svoi kolegi za6toto po tozi na4in petnqt imeto na vsi4ki nas.a kolkoto do va6ite problemi otnosno puknatinite 6te ot6umqt ama sled godina a moje i pove4e.predi kato se vdigne nova ku6ta tam ne se jiveelo pove4e ot godina za da moje da si ulegne sgradata.dnes stova barzo stroitelstvo mnogo hora imat va6iq problem.lo6oto e 4e tova stava praktika na vsi4ki,a edinstvenata cel im ostava da vzemat pari4kite i ni6to drugo.na zapad sled takuv rod uslugi vseki izdava garanciqza ka4estvo,no tova o6te ne e vazmojno v nas.az li4no iskam da ima takiva raboti za6toto tova e na4ina da se iz4isti pazara ot neloqlni maistor4eta ,firmi4ki i t.n.
Re: Maistori i sled tqh..pak maistori!?
08-05-2008 - 10:53:21
Паркет-стил: подовият стил във Вашия дом и офис. Ако имате проблем с вашия стар паркет и искате отново да му вдъхнете живот или сте взели решение Вашето подово покритие да е от паркет, то ние извършваме комплексни паркетни услуги: редене, циклене, лакиране на масивен паркет, дюшеме и ламинат. За повече информация посетете нашия сайт: Паркет-стил
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход