Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Надраскан ламинат

Публикувано от Sacred 
Надраскан ламинат
03-02-2007 - 19:52:30
Здравейте!

Надраскаха ми леко ламината, тъпите майстори.
И точно пред вратата, не мога да го скрия sad smiley
Когато го мина с мокър парцал се заличава, но изсъхне ли - лъсва.
Има ли някакви лакове за подобни случаи, с които да го залича или трябва да подменя ламината confused smiley

Мерси предварително!
Re: Надраскан ламинат
04-02-2007 - 15:30:00
Знам от личен опит, че надрасканият паркет с нищо не се оправя, единствено ако знаеш как ти е монтиран, тоест ако е клик с-ма, а не е лепен, можеш да си вземеш една дъска или колкото там са надраскани и да помолиш да го размонтират и да ги подменят. Ако е в начолото на стаятя ще стане лесно,но ако е по средата, кофти sad smiley .Но ако е нещо малко,по-добре не го махай,само ти ще го знаеш winking smiley!
Re: Надраскан ламинат
05-02-2007 - 14:23:27
Не е малко sad smiley Достатъчно голямо, за да направи впечатление.
Ами да, клик система е, но слагаха лепило м/у дъските.
Иначе имам късмет, че е в самото начало на стаята и си мисля, че лесно би се подменило.
Проблемът е, че не искам тъпи майстори повече вкъщи smiling smiley Но явно няма да се размине..
Re: Надраскан ламинат
08-02-2007 - 22:11:28
А защо тъпи маистори? :ami:
Re: Надраскан ламинат
09-02-2007 - 08:58:33
В Бриколаж съм вземал вакса за ремонт на паркети, различни цветове са, мисля че и в Практикер има подобно.
Re: Надраскан ламинат
20-02-2007 - 18:08:23
Най-добре според мен е да тонираш надрасканите участъци в същия цвят! Премахването на дъските и поставянето на нови почти винаги води до по-лоши последствия! продават се най-различни вакси в почти всички магазини за паркет! избираш си най-близкия цвят и внимателно нанасяш, без да излизаш много от надрасканите участъци!
Re: Надраскан ламинат
08-05-2008 - 10:54:29
Паркет-стил: подовият стил във Вашия дом и офис. Ако имате проблем с вашия стар паркет и искате отново да му вдъхнете живот или сте взели решение Вашето подово покритие да е от паркет, то ние извършваме комплексни паркетни услуги: редене, циклене, лакиране на масивен паркет, дюшеме и ламинат. За повече информация посетете нашия сайт: Паркет-стил
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход