Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Ей хора, полудях с Кухни по поръчка!

Публикувано от ivo107 
TS
Re: Ей хора, полудях с Кухни по поръчка!
15-03-2007 - 12:37:36
Здравейте!
Предстои ми обзавеждане на цял апартамент,но като за начало належаща ми е кухнята(и баните,но там намерих решение).Ходих къде ли не,може да се каже,че направо опознах пътните настилки на милата ни София.Първо отидох в "Koryna" по препоръки на приятели,хубави неща имат,но и на много "хубави" цени.След това ми препоръчаха "Neoset","D&D","Стил-М" и т.н.,т.е. проверих на много места.Ценовите оферти са приблизителни и затова стигнах до извода,че трябва да ми поолекне джоба при всички положения.Както и да е.Бих искала да посъбера малко инфо относно тези фирми,за да мога да избера оптималния вариант(така и така ще се дават парички,поне качеството да е правопропорционално).
Ако някой си е имал работа с тези фирми ще се радвам да ме посъветва.
А,сетих се също за още една-"Chuchuline".
Извинявам се за дългия пост,но ще се радвам да ме посъветвате.
Благодаря предварително!
Re: Ей хора, полудях с Кухни по поръчка!
16-03-2007 - 10:40:55
Здравейте всички,

Както обещах че ще пиша след монтажа, така и ще направя.Първото с което ще започна е ЧЕ СЪМ ДОВОЛЕН!И ТО МНОГО!След толкова месеци търсене мисля че си заслужаваше.Но за тези които не са следили от близо моята сага ще кажа накратко:

1.Цената на кухнята без уреди е 1275лв за--> долни и горни шкафове 2,50/1,20м (8 шкафа+4 чекмеджета)
2.Допълнително "Драго&Драго" ми взеха 80лв за да ми хванат на едната стена горните шкафове за тавана с хромови кръгли тръби ще стената не я биваше
3.Спазиха си срока - 1месец и 10дена (единия от шефовете искаше отлагане с 1ден но в крайна сметка отлагането беше само с 2часа от 9:00ч за 11:00ч)
4.ПРЕЦИЗЕН и ПЕРФЕКТЕН МОНТАЖ! С две ръце го казвам ако ви я монтира момчето което на мен ми я монтира (казва се Драго, май е един от собствениците)
5. Мивката си я взех от ТЕКА в ж.к.Гоце Делчев 86/50 с корито 40/40 и дълбочина 19 за цена 215лв - > много практична с размерите си!!!.....
6.Аспиратора е ФАБЕР-модел SYNTESIS бял цвят,каминен, и забелезете с HIP мотор и HI-LO дифузер, с мощност 800 кубика за перфектната според мен цена 345лв.--> СУПЕР ЗВЯР!Препоръчвам го за кухни без врати

Това е хора.....аз бях до тук с КУХНЯТА МИ....но не и с постинга и форума

Оставам на линия да обменяме опит..... smoking smiley

Поздрави

P.S: Ще взема да пусна един разяснителен постинг че темата стана дебела

P.P.S: Забравих...."Драго&Драго" -> тел.9515173

Успех!
Re: Ей хора, полудях с Кухни по поръчка!
16-03-2007 - 11:21:20
Здравейте,

Сетих се нещо.Значи:

1.не бъркайте "Драго&Драго" с "Драго&Радо" -> според мен името е с маркетингова и малко заблуждаваща цел.Все пак фирмата мисля че е малка и семейна, но пък евала на тях->държат по-ниски цени и работят добре (поне при мен winking smiley ) така чрез реклама уста-на-уста си печелят клиенти от големите.Пък и мен лично ме дразни пренебрежителното отношение на големите фирми.

Хайде до скоро! cool smiley smoking smiley

Поздрави
Re: Ей хора, полудях с Кухни по поръчка!
20-03-2007 - 11:29:20
www.trit2002.com
Re: Ей хора, полудях с Кухни по поръчка!
21-03-2007 - 22:01:53
Zdeavei, Ivo
Hoduh v ofisa na D&D -do ndk.
Imashe nesto kato kuhnendki skafove - edin vid. Popitah kak moga da vidia tjahna kuhnia - niamat, no mogat da mi ja pokajat kak bi izglejdala na kompütara.E, kak da poracham nesto, koeto sam vijdala samo na kartinka?Ti po kartinka li si izbra kuhnjata?
No zenata, kojato si platil, e dobra.
Re: Ей хора, полудях с Кухни по поръчка!
22-03-2007 - 10:27:00
Laura Написал:
-------------------------------------------------------
> Zdeavei, Ivo
> Hoduh v ofisa na D&D -do ndk.
> Imashe nesto kato kuhnendki skafove - edin vid.
> Popitah kak moga da vidia tjahna kuhnia - niamat,
> no mogat da mi ja pokajat kak bi izglejdala na
> kompütara.E, kak da poracham nesto, koeto
> sam vijdala samo na kartinka?Ti po kartinka li si
> izbra kuhnjata?
> No zenata, kojato si platil, e dobra.


Здравей,

Направиха ми проект на PC в едно с всички размери.Проекта ми хареса и така поръчах.Проекта беше черно-бял.Има и цветни но при положение че си знаех цветовете това не ме притесняваше.

Успех!
Re: Ей хора, полудях с Кухни по поръчка!
22-03-2007 - 10:32:10
трит2002 Написал:
-------------------------------------------------------
> www.trit2002.com


Това се нарича масиран SPAM :g:

По-всички теми е пуснато.Да не сте закъсали за клиенти smoking smiley

Re: Ей хора, полудях с Кухни по поръчка!
22-03-2007 - 11:55:50
Ето ти и малко кухни и от нас.
[trit2002.com]
Re: Ей хора, полудях с Кухни по поръчка!
03-08-2007 - 10:13:54
Говориш за "Драго&Драго" дай координати или поне някакъв сайт confused smiley
Re: Ей хора, полудях с Кухни по поръчка!
07-10-2007 - 17:25:23
Здравей Иво,

моля те дай разяснение за тази фирма Драго & Драго.
Аз ходих да една D&D на бул.Гоце Делчев. Дали е същата, само офиса да е различен.
Защото проекта, който ми направиха е страхотен, ама страшно много парички ми се виждат...???
Благодаря предварително за отговора :-))!
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход