Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Качествени мебели!

Публикувано от enister 
Качествени мебели!
05-12-2006 - 13:22:22
Здравейте!
Моля ви за съвет откъде да си закупя качествени мебели?
Нуждая се от кухня, спалня и хол-ни мебели.
Цената е без значение.
Харесах някои неща в Платан, но чух лоши отзиви за тях.
Харесват ми и мебелите на Корина.
За Метрон също не видях добри оценки.
Пропуснах да кажа, че става въпрос за мебели в класически стил.
Re: Качествени мебели!
05-12-2006 - 13:30:27
МОИ приятели са фенове на класичското и знам че се спряха на Пластика. Скоро си говорихме, че смятам да сменям холните мебели и ми ги препоръчаха като качествени- парен бук с кожа или дамаска. Ходихме с жена ми в шоу-рума на Раковска и Искър, наистина са добри, но стилът не ни хареса - иманно класически, а у нас е по-модернистично. Вижте там, може да ви хареса, иначе като качество са добри. Не са евтини, но пишеш, че не е проблем.
rlv
Re: Качествени мебели!
05-12-2006 - 15:05:34
Ако не бързаш, можеш да провериш и в Мартинели. Аз си купих обзавеждането за спалнята от там и съм доволен от качеството.
Re: Качествени мебели!
05-12-2006 - 16:08:23
Благодаря за отговорите.
Разгледах сайтовете и се спрях на Мартинели.
Re: Качествени мебели!
13-12-2006 - 20:56:05
bihte li mi pratili site na martinelli

blagodarja smiling smiley
Re: Качествени мебели!
14-12-2006 - 13:49:34
Re: Качествени мебели!
10-11-2007 - 21:00:05
Аз съм от София, но се случи така, че попаднах в магазина Мартинели в Шумен. Още когато влязох да разгледам кухните се втренчих. Отначало много ми харесаха. Имаше 3-4 кухни - всичките ми се видяха изключително качествени. Огледах се за цени, размери, материали. Нямаше. Харесах много една кухня, извадих готов проект, който си имам и отидох при деска за консултация.

Едно момиче цъкаше на някакъв компютър. Попитах я за цени, казах й че трудно се ориентирам. Дори не ме погледна. Отговори, че трябвало проект, да се видят размерите, да се уточнят материалите и тогава щели да кажат цена.
Казах й,ч е имам готов проект и извадих листа от джоба - бях го принтирал. Тя ми отвърна, че това не било достатъчно и не можели така да ми кажат цена (дори ориентировъзна) на въпросната кухня по моя проект, но все пак щяла да го погледне.

Като чух тези думи си сгънах листа и казах, че щом "не могат", няма проблеми. Тръгнах си и повече в техен магазин няма да вляза.

Предполагам, че служителите им са тренирани да преценяват клиентите си и съм бил преценен като "неплатежоспособен", което е и причината за въпросното отношение.

Не виждам как иначе ще просперират с такива служители.
Re: Качествени мебели!
10-11-2007 - 23:47:49
Аз останах със същото впечатление в два техни магазина.Комплекс за малоценност получих.Ако ми се случи да отида пак,което обаче е малко вероятно, сте си облека новите дрехи.
Цени на кухните нямаше,в единият магазин ми отговориха с поглед,,надали можеш да си я позволиш",в другия и отговор не получих.
Re: Качествени мебели!
19-11-2007 - 02:54:28
www.monistobg.com
Re: Качествени мебели!
20-11-2007 - 23:41:55
в мартинели персонала е с промит мозък!!!

В Италия цените на предлаганите от мартинели стоки са с едно 40% по ниски!!!
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход