Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Качествени мебели!

Публикувано от enister 
Re: Качествени мебели!
04-12-2007 - 19:08:03
Вижте www.decotrade.bg. Всичко в наличност е на сайта. До края на Декември има и намаление. Обадете ми се - Велимира 0899 563339
Re: Качествени мебели!
04-12-2007 - 20:25:31
Мразя разни фирми дето имената им завършват на -ели, -текс, -мекс, тъпо ми звучи и ги избягвам още на първо четене. winking smiley
Re: Качествени мебели!
07-12-2007 - 11:03:39
Аз пък разгледах нещата на една нова фирма на пазара. Холни гарнитури от италианска естесвена кожа започват от 3200 лв. Много приятни дизайни и всичко имат на склад. Имат и много хубави офис мебели, но мен тва не ме интересува. www.sunnyfurniture.bg Хвърлете по едно око. Айде толкоз от мене...
Re: Качествени мебели!
23-01-2008 - 13:54:18
избор голям, още повече ако няма ограничение в цената smiling smiley. Но и аз да си кажа мнението TGDesign - това е за мен фирмата. Една кухня, с перфектно качество, работят основнио обаче с мдф, което не е никак лошо, като се има напредвид, че цената е малко над тази на ПДЧ кухнята. ОЧАРОВАН съм и надебелял, понеже жената с такъв кеф готви от тогава smiling smiley. Правят предимно нестандартни неща на норлани цени. на сайта им няма кой знае какво сложено като обзавеждане на апартаменти, но това да не те подлъгва. факта че обзавеждат казина трябва да ти говори достатъчно.

tgdesign.hit.bg
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход