Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти

Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

търся мнения за сглобяемите къщи

Публикувано от toniko 
Re: търся мнения за сглобяемите къщи
03-12-2018 - 09:11:39
Georgi_S
deltatur, rosen71, явно трябва да ми изпратите офертите си за къщите, които вие строите и, които очевидно не са с дървено-скелетна конструкция.

Уж щяхте да искате оферти за друг тип сглобяеми къщи, а нищо. Май питанията за дървените беше само чесане на езици.
03-12-2018 - 10:40:50
Тази реплика беше сарказъм... Ходете да си търсите клиенти във форумите за бункери, бетонни мавзолеи и тухнели замъци!

rosen71
Georgi_S
deltatur, rosen71, явно трябва да ми изпратите офертите си за къщите, които вие строите и, които очевидно не са с дървено-скелетна конструкция.

Уж щяхте да искате оферти за друг тип сглобяеми къщи, а нищо. Май питанията за дървените беше само чесане на езици.
03-12-2018 - 20:42:04
Georgi_S
Тази реплика беше сарказъм... Ходете да си търсите клиенти във форумите за бункери, бетонни мавзолеи и тухнели замъци!

rosen71
Georgi_S

Аз не си търся клиенти по форумите, само чета и пиша.
Сарказмът остава за вас, защото вие не искате да се запознаете с друг тип сглобяеми къщи, защото сте решили да е дървена, и всяко мнение, различно от вашето, не е приемливо.

А не малко фирми, предлагащи разни продукти, се крият под други лица, плюят по останалите и си хвалят тяхното.

Айде да е здраве
04-12-2018 - 15:34:25
Колега Georgi_S добре би било да сте малко по въздържан, както изискват каноните на доброто възпитание*drink1*

[stroitel.yolasite.com]
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход