Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Сайта не функционира правилно !?!

Публикувано от vlad 
Сайта не функционира правилно !?!
26-10-2006 - 09:35:25
Или аз бъркам нещо. От няколко дни търся магазин под наем в Пловдив. Харесвам си няколко обяви, добавям ги в "бележник", но на следващия ден ги няма и търсенето започва отначало. Друго, което ми направи впечатление е, че когато задам да подреди обявите по дата (най нови) вкарва между тях и по-стари. Ако аз нещо несъм направил както трябва дайте съвет, но ако сайта е сбъркан моля оправете го.
Благодаря ви. confused smiley
Re: Сайта не функционира правилно !?!
24-11-2006 - 11:06:13
avatar
Здравейте,

нямаме други оплаквания - сложете по нова версия на прогармата , с която разглеждате страници.

Офертите в Бележник с е пазят в "Cookies", ако вапият броузър се е повредил и не пази "cookies" това е причината.
Re: Сайта не функционира правилно !?!
24-11-2006 - 11:44:22
Получихме информация, че наистина има проблем при Линукс и ще се постараем да го отстраним възможно най-бързо. Благодарим Ви!

Re: Сайта не функционира правилно !?!
23-04-2007 - 16:27:42
И аз започвам така незнам дали аз бъркам или нещо със сайта не е наред.

При качване на снимки понякога сайта ми отказва да ги качи и след извесно време ми позволява, но това определено ме изнервя :-p.

Надявам се скоро този проблем да се премахне.

ВИНАГИ ГО ПРАВЯ ПО ЕДИН И СЪЩИ НАЧИН :-) КАЧВАНЕТО НА СНИМКИТЕ.

:-) :-) :-)

Re: Сайта не функционира правилно !?!
23-04-2007 - 16:38:28
Проблемите за които писах миналата седмица, все още не са коригирани

Здравейте

незнам дали е технически проблема за който искам да съобща, но става на въпрос, че ако искам да жляза на пазар ми излиза това:
Access forbidden!

You don't have permission to access the requested directory. There is either no index document or the directory is read-protected.

If you think this is a server error, please contact the webmaster.
Error 403
pazar.imoti.net
Fri Apr 20 09:46:28 2007
Apache/2.2.3 (Linux/SUSE)

и 2 -ро когато искам да потърся само за докторски паметник или някоя друга улица от центъра ми излизат всички оферти за център.

:-)
Киба


кога може да се о4аква да са коригирани,

мерси за отправката, тя работи

smiling smiley
Re: Сайта не функционира правилно !?!
23-04-2007 - 16:51:55
Нямаме проблем със снимките.

Трябва да е нещо специфично.

Моля изпратете ми тези снимки, с които има проблем на magic@imoti.net

Re: Сайта не функционира правилно !?!
23-04-2007 - 17:33:51
Това е офертата към която неуспях да кача скицата, но след известно време от около 3 часа вече се получи. От моя страна нищо не съм променяла.

[www.imoti.net]

Незнам от къде идва проблема, но се появи след технически проблеми в мрежата на БТК /по точно при АДСЛ/.

Надявам се да не се появява повече smiling smiley
Re: Сайта не функционира правилно !?!
23-04-2007 - 17:49:17
kiba, ГОТОВО Е !

Съжлавявам, човека, който отговаря за това имаше бъбречна криза и се забавихме малко winking smiley
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход