Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

дървовиден преглед?

Публикувано от ann 
ann
дървовиден преглед?
13-04-2006 - 17:13:05
срам не страм - не я намирам опцията и питам- къде е?
Re: дървовиден преглед?
13-04-2006 - 17:17:37
Ann, в "Моят профил", (вляво) "Опции", настройка на форума и там има избор между плосък и дървовиден вид. Ама не е много удобно, де. Като го настроиш дървовиден и ако искаш пак да го видиш плосък, пак повтаряш ровичкането....
ann
Re: дървовиден преглед?
13-04-2006 - 22:02:06
И на мен ми се струва доста неудобно....бъркам ли или стария форум беше по-ясен за идентифициране кой на кого е отговарял?
Този има много нови функции разбира се ама точно тази е малко трудна за ползване
Анонимен потребител
Re: дървовиден преглед?
14-04-2006 - 08:20:02
При мен настройките са:
Настройки на разклонението: Плосък вид
Настройки на списъка със съобщения: : дървовиден

При тази комбинация списъкът с темите ги виждам плоско, а всяка тема като вляза в нея е дървовидно - общо взето както си беше и стария форум
Re: дървовиден преглед?
14-04-2006 - 09:48:34
Тинки, ама в стария форум прехвърлянето от плосък в дървовиден и обратно ставаше с едно натискане само - и то колкото пъти си искаш. А сега, за да прехвърлиш от един в друг режим, ровчиш по настройките и е малко досадно. Освен това, в плосък вид на списъка със съобщения в дадена тема виждаш общата картина - кой какво е казал, нещо, което дървовидния вид на списъка със съобщения не може да ти даде. А все пак е дискусия, не е само диалози.

Не знам защо така го направиха, трудно ли е при сегашния вид да има и онази опция (някъде долу под темите и прозореца за писане беше).

Ann, аз седя в "плосък вид" и на двете и всеки свой пост започвам с ника на този, на когото отговарям. За да му спестя ровене в настройките. Е, пак може да стане объркване, но все пак помага smiling smiley
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход