Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Идея за подобряване на търсачката

Публикувано от Potential_Buyer 
Идея за подобряване на търсачката
01-04-2008 - 19:27:10
Здравейте,

Броят на офертите нараства и за потребителят е все по-трудно да се ориентира и избере.

Имам няколко предложения относно допълнителни филтри на търсачката (може би както за продажба, така и за наемане на апартамент):
- Големина на дневен тракт: Мин ____ и Максимум: _____. Има хора, за които големият дневен тракт е важен;
- Големина на спалня: Мин _____ и Максимум ________ . Има хора, които предпочитат по-малки спални. Агенциите и без това започват да отбелязват квадратурите на спалните и дневният тракт.
- Чиста жилищна площ. Мин _____ и Максимум _______. Повечето агенции пишат площта с обшите части, а ЧЖП е най-важната.
- Изложение. Броят на изложенията са доста, но може да има избор: без "Север", без "Запад" или нещо подобно.

Разбира се, освен ЧЖП останалите може и да не са задължителни за попълване от агенциите.

И един въпрос ако може. Когато използвам IE, и отварям да гледам снимки за обектите, в един момент ми IE ми дава грешка и се затварят всички прозорци. Когато ползвам Firefox няма проблем. Какво да направя, за да не ми дава грешка с IE?

Благодаря!
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход