Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Кредитен Консултант

Публикувано от Явор Петровски 
пишете ми на jpetrovski@abv.bg или на ICQ: 36801744
трябва да знам някои неща за да мога да ви дам отговор дали ще може да получите пари при тази ситуация
имота ми е оценен на 40 000 лв. от коя банка е най- изгодно да изтегля кредит за ново строителство? Срокът да не е по- малък от 10 г. Благодаря предварително.
PostBank v momenta predlagat izgoden ipote4en kredit !
ako iskate obadete mi se na 0885 85 04 62 ili na ICQ: 36801744
trqbva da vi popitam nqkoi ne6ta i 6te moga da vi pomogna
roko
Re: Кредитен Консултант
27-06-2006 - 18:01:40
какви документи се изискват за доказване на дохода ?
Тъй като почти всички банки афишират ,че правят рефинансиране или дори само отпускане на ипотечен кредит без доказване на доходи,на практика се оказва ,че тази услуга е само за корпоративни клиенти и т.н.В действителност си изискват сл. бележки с нетен доход,който уви почти винаги е около 200 лв.Някой знае ли някъде наистина да ти дават кредит без да ти гледат дохода?и да им е достатъчна ипотеката?! moody smiley:
roko Написал:
-------------------------------------------------------
> какви документи се изискват за доказване на дохода
> ?


Обикновено, служебна бележка от фирмата, в която пише, че ти си техен служител и си на постоянен трудов договор е брутното (или нетното) месечно възнаграждение е ...... лв. Може да искат и конкретните цифри за последните 3 или 6 месеца или направо фишовете от заплатите. В общия случай бележката стига. Имай предвид, че проверяват в НОИ.
Ако имаш доходи от странични дейности, може да им дадеш документ (Договор за хонорар, консултантски услуги и т.н,), но не знам дали тогава ще ти искат и копие от данъчната декларация.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход