Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Кредитен Консултант

Публикувано от Явор Петровски 
Кредитен Консултант? Защо?
1. Защото имате нужда от кредит, но незнаете коя от всички банки да изберете!
2. Защото искате най-ниските лихви и такси
3. Защото нямате време да чакате по опашки
4. Защото искате надежден съвет при изборора Ви на кредит
5. Защото искате професионално мнение

сътрудник съм към Financial Partners Bulgaria - www.fpbulgaria.com
ако някой има желанието да изтегли кредит може да се свърже с мен на 0885/850462
казвам се Явор Петровски , и за мен ще е удоволствие да помогна при избора на вашия кредит! Така спестявате такси , лихви и накрая плащате по-малко !!!

С Уважение: Явор Петровски GSM: 0885/850462
Анонимен потребител
off topic
23-01-2006 - 12:56:32
Добре де човек как може e-mail-а ти да е:
hooligancheml3@abv.bg

Кажи сега какво трябва да си мисли човек като пише на такъв e-mail - че пише на някой хулиган или на кредитен консултант.



Явор Петровски
Re: off topic
23-01-2006 - 13:31:12
Прав си Тинки , това е временно само
Интересува ме ипотечен кредит за максимален срок на изплащане за около 10000 евро.Каде ще е най-изгодно? moody smiley: confused smiley
25 години уреждат ли те като срок ?
банката ще изпрати вещо лице което да направи оценка на имота който ще ипотекираш ! На база на оценката ще можеш да изтеглиш кредит който предполагам ще е повече от 10000 евро !
Трябва да ми кажеш на колко пари те осигуряват в работата
за предпочитане е да те осигуряват от 250 лв нагоре за да е по-есно !

Re: Кредитен Консултант
30-01-2006 - 10:04:49
ТИ познаваш ли твой колега дето да не се опита да пробута по-голям кредит на клиента, отколкото човекът е решил да теглиsmiling smiley Щото аз не съм срещал.
Господине , политиката на нашата фирма е да бъде коректна със клиентите си
аз от скоро се занимавам с кредити ,но мисля , че колкото пари поиска клиента
ние се опитваме да му ги уредим ! Изготвяме план за погасяване ако клиентът желае
и можем да обясним защо сме избрали точно определена банка за неговият кредит !
нямаме изгода да прекараме клиентите си с по-голям кредит защото ако те не са доволни от нас няма да ни потърсят отново !
Надявам се да сте ме разбрали smiling smiley
Re: Кредитен Консултант
30-01-2006 - 12:29:11
"На база на оценката ще можеш да изтеглиш кредит който предполагам ще е повече от 10000 евро ! "
И не казвам, че не сте коректни ама защо винаги вашите колеги (няма предвид вашатат фирма, а бранша като цяло) информират, че всъщност може да вземе и по-голям кредитsmiling smiley
Re: Кредитен Консултант
30-01-2006 - 12:51:15
А ти не предлагаш ли по-големи апартаменти, ако видиш че потенциалния клиент се е съгласил "прекалено бързо"? winking smiley
Re: Кредитен Консултант
30-01-2006 - 13:05:14
Няма как да станеsmiling smiley Обикновено питат обратното - по-малки няма лиsmiling smiley
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход