Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

trudov staj i kredit

Публикувано от cyfka 
trudov staj i kredit
02-09-2006 - 20:39:12
Zdraveite!
Az i priqtelq mi iskame da si kupim jili6te. Imam realen trudov staj ot 6 meseca , a toi ot godina i polovina. Znaete li dali mojem da vzemem kredit na imeto na dvamata i kakvi 6ansove imame da ni otpusnat kredit pri takuv trudov staj, dori ako sme sus pulni osigurovki i to s hubavi zaplati i dvamata?
Уточнете се...
03-09-2006 - 12:02:08
avatar
Уточнете ни какво значи хубави заплати за да можем да ви отговорим какъв кредит ще получите. Защото на така зададения от вас въпрос аз мога да ви отговоря - да ще получите кредит и толкова, защото нищо повече не знам за вас.

Автоматичен подпис: [www.investor.bg] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net]

"До 2060 г. българското население ще се стопи с 27%, но в София ще нарасне с 45% до 1, 87 милиона души..." Кога се купува недвижим имот - когато цениТЕ падат или когато вървят на горе?
Re: trudov staj i kredit
06-09-2006 - 13:58:51
Zdraveite otnovo!
Ednata zaplata e 1125 s osigurovkite, t.e 4isto 800lv, a drugata e kum 900 s osigurovkite, t.e kum 650lv 4isto smiling smiley Pri kakvi usloviq bankite otpuskat maximalen % ot iskanata suma?
Re: trudov staj i kredit
06-09-2006 - 14:13:23
avatar
Колко членно ви е семейството? Ако сте семейство, но сте само двамата мисля спокойно можете да си купите жилище за около 50 000Е и срок на изплащане 30г. с примерна месечна погасителна вноска около 600лв. Може и по-голям кредит да получите според това какъв е имота и банката каква оценка ще му даде. Ако нямате абсолютно никакви средства и искате финансиране на 100% има един вариант в който ипотекирате освен имота, който купувате и друг имот, но ако нямате такъв тогава има шанс да получите и втори кредит например за довършителни работи.
Всичко зависи от вашия доход и от конкретния имот, който желаете.
Надявам се, че не искате панел, защото тогава ще ви финансират мисля максимум до 65% от стойността на имота, а е по-вероятно да е до 50%...
Дайте още инфо.

Тухлено жилище ли искате?
В кой град?
Панел?
ЕПК?
Колко членно ви е семейството?
Имате ли други кредити?
На колко години сте?

Автоматичен подпис: [www.investor.bg] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net]

"До 2060 г. българското население ще се стопи с 27%, но в София ще нарасне с 45% до 1, 87 милиона души..." Кога се купува недвижим имот - когато цениТЕ падат или когато вървят на горе?
Re: trudov staj i kredit
06-09-2006 - 16:23:20
Kredita iskame da go teglim az i priqtelq mi, toi e na 23, az na 24. Vse o6te se kolebaem kakvo da e jili6teto, sus sigurnost 3staino i nqkade okilo Mladost, Durvenica, no se kolebaem dali da e panel ili novo stroitelstvo(novoto mi izglejda malko ne nadejno).Ne sme vzimali drugi krediti, i nqmame deca. Iskame ako mojem da vzemem kredit da e za okolo 25 godini.
Re: trudov staj i kredit
09-09-2006 - 02:50:33
Продавач от коя цена? от договорената между страните или от оценката на експерта,която може и да е по ниска ,и със сигурност е ,но не знам процента.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход