Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Нуждая се спешно от съвет ....

Публикувано от proksima 
Нуждая се спешно от съвет ....
03-08-2006 - 17:25:25
Извинявам се че пак пускам тема за едно и също нещо ....тоест става въпрос за ипотечен кредит
Нещата стоят по следният начин
Намерил съм си апартамент за сумата от 22 000 евро
Подал съм молба в банката /умишлено не споменавам коя / която след минаване на съответните процедури е удобрена
Кредитът за който кандидатствам е 25 000 евро 22 000 за жилището + 3 000 за ремонти
обаче ...от банката ми съобщиха че кредитът е удобрен и максималната сума която може да ми бъде отпусната е 15 400 евро / 70% от сумата вписана в предварителният договор /
Работата е там че аз нямам почти никакви заделени пари / поне не толкова колкото остават до сумата 22 000 евро /
Има ли някакъв вариант...някакво решение на въпроса за да се стигне поне до 22 000 евро
Ще бъда много благодарен ако някой ми даде конкретен съвет какво да направя
понеже ми е спешно и до 3-4 дена трябва да взема конкретно решение

Благодаря предварително на всички които са писали
Re: Нуждая се спешно от съвет ....
03-08-2006 - 17:28:09
avatar
Това трябваше да го уточните още преди да подадете молба в банката струва ми се.
И изглежда варианта при вас е спешно да смените банката или ако доходите ви отговарят да кандидаствате в същата банка и за потребителски кредит за останалата сума. Има и друг вариант с ипотека на втори имот ако имате такъв.

Автоматичен подпис: [www.investor.bg] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net]

"До 2060 г. българското население ще се стопи с 27%, но в София ще нарасне с 45% до 1, 87 милиона души..." Кога се купува недвижим имот - когато цениТЕ падат или когато вървят на горе?
111
Re: Нуждая се спешно от съвет ....
09-08-2006 - 13:02:43
ако се бяхте обадили където трябва и 120%щяхте да вземете ние наистина можем clap: :crazy:
Re: Нуждая се спешно от съвет ....
09-08-2006 - 13:29:10
avatar
:crazy: :crazy: :crazy: confused smiley

Автоматичен подпис: [www.investor.bg] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net]

"До 2060 г. българското население ще се стопи с 27%, но в София ще нарасне с 45% до 1, 87 милиона души..." Кога се купува недвижим имот - когато цениТЕ падат или когато вървят на горе?
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход