Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Жилишна сграда на кота 0 - продадена на зелено нужда от кредит

Публикувано от sswbg 
Re: Жилишна сграда на кота 0 - продадена на зелено нужда от кредит
02-08-2006 - 10:12:44
Нямаш идея дали ти давам вярна информация, така че не смятай напразно. Както казах има много параметри по сделката, които са неизвестни
Re: Жилишна сграда на кота 0 - продадена на зелено нужда от кредит
02-08-2006 - 10:23:46
На мен ми трябват 800к за 6 месеца макс, за оборотен кредит или подобен тип бързо ликивиден кредит говорим, зависи от гъвкавоста на банката, непродадените апартаменти могат да се ипотекират също, това е от значение, в крайна сметка аз научавам повече, аз нямам проблем да ги върна тия 800к за 6 м , ще получа двойно изобщо закостенелото мислене не е предимство
Re: Жилишна сграда на кота 0 - продадена на зелено нужда от кредит
02-08-2006 - 10:26:16
Имам информация от други сделки и строежи.Цифрите ми се виждат горе-долу реални относно себестойността и начина на организиране на строителството, който се практикува.
Ако си излъгал относно типа сграда , която строите - тогава вече може да има грешкаsmiling smiley
Re: Жилишна сграда на кота 0 - продадена на зелено нужда от кредит
02-08-2006 - 10:27:28
И аз не ти съчувствам, след като гледаш как да ми резнеш главата, аз защо да не гледам как да изработя банката, на която не и пука за мене, взаимно е зависи кой по умен, така че и аз гледам да те изработя максимално, щом такова е твоето отношение
Re: Жилишна сграда на кота 0 - продадена на зелено нужда от кредит
02-08-2006 - 10:32:50
само братя Диневи продават колкото мене , 32бр апартаменти за месец и половина никой не продава на Сл.бряг Особено на цени за които нямаш идея, така че не ме сравнявай с разни други без да имаш инфо, надменноста е губеща слабост
Re: Жилишна сграда на кота 0 - продадена на зелено нужда от кредит
02-08-2006 - 10:37:00
През цялото време искам да ти обръна внимание, че като ти искаш да изтискаш максимума, така и този дето ще те кредитира ще иска същото. НЕ е закостеняло мислене, а просто всеки се опитва да спечели максимума от ситуацията.
Кредит ще ти дадат, но щеше да получиш по-добри условия, ако беше тръгнал да преговаряш, преди да реализираш продажбите "на зелено". Тогава щеше да държиш банката в шах - дали ще разчиташ на тях или на продажби на зелено. когато стартираше с продажбите на зелено и им покажеше, че имаш възможност изобщо да минеш без тях щяха да ти оферират по-ниски лихви. В общи линии това е.
Освен това на БАКБ системата е да не плащаш лихви на неувоения кредит (поне на мен така ми оферират), т.е. нищо не ти пречеше да имаш вече кредитна линия, която да използваш ако ти е изгодно и преценяваш при какви условия ще пордаваш на зелено - даваш на клиентите избор - на 100% - такава цена, на разрочено по време на строителството- такава, на 40% в началото и 60% при РП, даже и 10% на 90% е вариант.
Re: Жилишна сграда на кота 0 - продадена на зелено нужда от кредит
02-08-2006 - 10:43:13
Високото самочувствие прече за реална оценка на възможноститеsmiling smiley
Аз не съм банков служител, нито кредитор - всъщност сме колеги, но по-малки и в София. Т.е. не може да се каже, че сме и конкуренти, защото действаме в различтни ниши - мен чужденците не ме вълнуват, интересуват ме български клиенти, които искат да си купят жилище. И то такива, дето са с по-ограничени възможности. Нещо като лоу кост къмпаниsmiling smiley Без екстри, в неатрактивин райони на достъпни цени. Добре, че още не са дошли китайците та още нямаме конкуренцияsmiling smiley
Re: Жилишна сграда на кота 0 - продадена на зелено нужда от кредит
02-08-2006 - 15:50:10
Много трудно ще стане финансиране на морето особено на слънчев бряг. Колко пари ви трябват и имате ли и друго обезпечение. Пишете ми мога да ви измисля вариант
Re: Жилишна сграда на кота 0 - продадена на зелено нужда от кредит
02-08-2006 - 18:09:07
Господин Галенов с удоволствие бих Ви писал, но нямам Вашия email адрес, моля пишете ми и ще Ви отговоря веднага
Re: Жилишна сграда на кота 0 - продадена на зелено нужда от кредит
02-08-2006 - 18:16:49
Колега, кажи как да ги душнеме тия банки тогава, трябва да си помагаме колегите щото ние ко не си помагаме кой.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход