Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Индекс Моите Пари

Публикувано от Mitak 
Анонимен потребител
Re: Индекс Моите Пари
28-06-2006 - 13:50:56
я погледни и тука:
[forum.imoti.net]
[imoti.net]

много са на мода кредитните консултанти.
Въпроса е хората, които я практикуват тази професия да не са като застрахователните агенти - и да сипят бисер след бисер (в централата на животозастрахователното на Алианц на М. Луиза над McDonalds ми се наложи едва ли не аз да им взема от ръцете дебелата книга и да видя каквото ми трябва, вместо да ги чакам те да се моткат, а едно маце от AIG беше толкова зле, че се налагаше аз да и обяснявам някои неща, а не тя на мене)
Re: Индекс Моите Пари
28-06-2006 - 17:11:48
Тя е очаквала да и говориш за рози и звезди - ти за застраховкиsmiling smiley Дали случайно книгата , която те интересуваше не беше на най-високия рафт и мацето с къса поличка се катери по стълби за да я намериsmiling smiley Видиш ли маце - знай, че работа няма да се свършиsmiling smiley
Сега ще ме погнат феминиските, ама си е така. Вчера пак ми пратиха някакво маце да иска да давам пари, без да може да обясни, защо точно на тях трябва да дамsmiling smiley Ама се усмихваше чаровно и предполагам фирмата и има доста успехиsmiling smiley
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход