Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Кой дава кредит с/у залог на апартамент на кота 9,5

Публикувано от niki_g 
Май си абсолютно прав. Ще говоря с него.Благодаря.
Анонимен потребител
Re: Кой дава кредит с/у залог на апартамент на кота 9,5
09-06-2006 - 08:47:35
Ще ти обясня по принцип каква е схемата на Булбанк предполагам и при другите банки е така.
Става въпрос за завършено жилище на "груб строеж" ама всичко зависи и от това дали строителя е "познат" на банката. Разрови назад по темите бях дал списъци на строителни фирми за който Райфайзен и ОББ финансират.

Значи при Булбанк като се прави оценката така да се каже се правят няколко оценки - една на моментното състояние и една при завършено. Ако искаш може и на други етапи да се направи. Примерно с дограма и инсталации като стане и т.н. Е в зависимост от конкретната оценка към момента банката ти отпуска пари. На следващия етап - при вече вдигната оценка пак ти отпускат пари и т.н. Въпроса е да се разбереш със строителя.

Но както 4ovek казва строителя ако може да не се занимава с кредити, а някой му носи парите кеш и има търсене просто не се надявай на съдействие
Последното изречение обобщава положението.Имам познат служител в строителната фирма и от него знам, че сметките на фирмата са в "Биохим", а оттам
вече са отказали веднъж кредит на някой , с подобен на моя случай. Строителят просто го е отсвирил. Ще пробвам нова среща в понеделник и ще ви пиша за резултата. Благодаря.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход